Рекомендація щодо перевезення негабаритної доставки

З упевненістю можна сказати, що не існує вантажу, настільки потребує під уважності до деталей, ніж негабаритний вантаж. Від правильності виконуваної роботи залежить, насамперед, безпека, як самого вантажу, так і навколишнього середовища. Для здійснення автомобільної вантажної перевезення негабаритної необхідно врахувати ряд підготовчих і транспортних питань, які необхідні для реалізації транспортування вантажу по маршруту.

Що потрібно враховувати при перевезенні негабаритних вантажів

Негабаритная перевезення вантажу потребує великої скрупульозності у вирішенні свого питання. Для цього, насамперед, необхідно знайти виконавця, який має великий досвід з перевезення негабаритного вантажу. Обов’язково повинен бути ретельно продуманий маршрут прямування транспортного засобу. Детально опрацювати варіанти кріплення і фіксації вантажу. Дуже важливо врахувати, що перед початком транспортування негабаритного вантажу варто обов’язково правильно і вчасно підготувати всі дозвільні документи для безпроблемного прямування вантажу. Для отримання необхідного дозволу потрібно подати заявку в дорожню службу, оплатити збиток, який наноситься доріг і дорожніх споруд. На вартість дозволу в основному впливає вага перевезеного вантажу, адже чим більше вага, тим більше труднощів продумування маршруту прямування вантажу, і тим більше шкоди для доріг. При відсутності, неправильному оформленні, простроченні або відсутності необхідних підписів і печаток у вирішенні перевезення негабаритного вантажу забороняється. Так само транспортний засіб може бути оштрафована або навіть заарештовано співробітниками ДАІ при неправильному заповненні або відсутності дозволу.

Транспорт для негабаритних вантажів

Для негабаритних перевезень найкраще підходять низькорамні платформи. Зручність перевезення таким видом автотранспорту полягає в тому, що у нього немає бічних стінок, і це дає необмеженість у ширині перевезеного вантажу. Так само він дуже стійкий завдяки пневматичної гідравліці ідеально підходить для перевезення великогабаритної будівельної техніки. Необхідно також врахувати, що якщо негабаритний транспорт буде проїжджати по населеному пункту, то зробити це можна буде найменший період активності населення, і так само мінімальна інтенсивність руху автотранспорту на дорогах. А по дорозі за межами населеного пункту негабаритний транспорт перевозить, наприклад, сільськогосподарську техніку) може пересуватися лише у світлий час доби. ДАІ при оформленні дозволу на перевезення негабаритного вантажу визначає необхідно транспорту супровід. Супровід зазвичай здійснюється спецмашинами ДАІ попереду, посередині і в кінці колони. Так само при погодженні маршруту ДАІ дає право на рух за визначеним маршрутом. Наприклад, якщо на шляху прямування є залізничні переїзди, шляхопроводи, мости – то в такому випадку доведеться звертатися за дозволом до начальників електропостачання, начальником дистанції ж/д. Враховуючи всі ці нюанси і рекомендації по підготовці і реалізації перевезення негабаритного вантажу, ви значно знижуєте ризики і енерговитрати під час перевезення вашого вантажу.

Дізнатися вартість