Доставка вантажів з Європи

Вантажоперевезення по Європі, доставка вантажів в Україну з країн Європейського Союзу — основний напрямок нашої діяльності. Ми здійснюємо вантажоперевезення по Європі автомобільними фурами найсучаснішого зразка.

Наша країна стрімко розвивається і послуга доставки вантажів з Європи користується все більшою популярністю, так само як і міжнародні вантажоперевезення. Наші клієнти вибирають саме «Європейські Транспортні Системи» завдяки тому, що ціни на доставку вантажів по Європі у нас найнижчі.

Ціни на товари привезені з Європи формуються з урахуванням перевезення вантажів. Чим дешевше перевезення – тим нижче ціна товару. Оскільки споживачі цінують вигідні цінові пропозиції, то компанія «Європейські транспортні системи» повністю задовольняє їхні запити. Міжнародні вантажоперевезення повинні виконуватися виключно силами професіоналів. Доставка вантажів з Європи в Україну — затребувана послуга надається клієнтам на професійному рівні.

Вантажоперевезення по Європі автотранспортом

Доставка вантажів з Європи від компанії ЕТС
Транспортні компанії, які працюють на ринку перевезень, у тому числі, які здійснюють перевезення негабаритних вантажів по Україні, а також доставку вантажів з Європи розвиваються зі стрімким швидкістю. Доставка товарів — це невід'ємна частина нашого життя.
Все активніше розвиваються підприємства, які торгують з іншими містами нашої країни, а так само Європи і країн СНД. Без якісних перевезень буде неможливим доставка вантажів з однієї точки в іншу (з Європи, СНД), а в наш час це дуже важливо.
Тому компанія «Європейські Транспортні Системи» намагається зробити вантажоперевезення, в тому числі контейнерні перевезення, більш доступними. При цьому не втрачаючи якості перевезення вантажів і утримуючи вартість доставки на належному рівні.

«Європейські Транспортні Системи» на ринку вже більше 7 років. За цей час компанія завоювала довіру клієнтів у зв'язку з якістю наданих послуг та ціновою політикою. У нас вартість перевезень і доставки вантажів найвигідніша на ринку. Основним напрямком компанії є міжнародні вантажоперевезення, але також ми доставляємо та збірні вантажі. Крім цього ми займаємося доставкою вантажів з Європи (зокрема, — з Італії).

Всі перевезення здійснюються спеціальним транспортом під чітким керівництвом досвідченого персоналу. На відміну від інших вантажоперевізників, ми прагнемо підходити до кожного замовлення індивідуально і дуже відповідально. Завдяки злагодженій роботі персоналу, а саме — якісної і професійної роботи логістів ми надаємо можливість відслідковувати маршрут і місцезнаходження вантажу.

Вартість доставки вантажів з Європи

Вартість доставки вантажу з Європи в Україну, а також   вантажоперевезень по Росії розраховується індивідуально під кожного клієнта. Ми прагнемо зробити ринок вантажоперевезень доступним для широкого кола споживачів.

Завдяки тому, що вартість перевезення в Європу нижче ніж у конкурентів — в компанію звертаються більше споживачів. У зв'язку з цим досвід доставки вантажів у компанії досить великий і це дає можливість прораховувати всі можливі проблеми, що виникають під час вантажних перевезень.

Також ми пропонуємо кваліфіковані послуги з перевезення небезпечних вантажів — ми маємо всі необхідні допуски і дозволу.

Дивитись повністю Свернуть
Прорахувати перевезення вантажу просто
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Мінімальна вага вантажу для АВТО - від 100 кг
Наші послуги
1,2

Млн тонн
вантажів на рік

150

Вантажних автомобілів в оперативному управлінні

10

Років на ринку
перевезення негабаритних і
проектних вантажів

600

Постійних
клієнтів

250

Масштабних проектів
перевезення негабаритних і
проектних вантажів

2

Філії
перевезення негабаритних і
проектних вантажів

Доставка вантажів з Європи

Наша країна стрімко розвивається і послуга доставки вантажів з Європи користується все більшою популярністю, так само як і міжнародні перевезення вантажів. Наші клієнти вибирають саме «Європейські Транспортні Системи» завдяки тому, що ціни на доставку вантажів по Європі у нас найнижчі з усіх транспортних компаній у Києві.

Ціни на товари привезені з Європи формуються з урахуванням перевезення вантажів. Чим дешевше перевезення вантажів в Європу - тим нижче ціна товару. Оскільки споживачі в цінують вигідні цінові пропозиції, то компанія «Європейські транспортні системи» повністю задовольняє їх запити.

Міжнародні вантажоперевезення повинні виконуватися виключно силами професіоналів. Доставка вантажів з Європи в Україну - затребувана послуга і надається клієнтам на професійному рівні.

На сьогоднішній день така послуга, як доставка вантажів з Європи в Україну, користується величезною популярністю. Завдяки тісним торговельним зв'язкам з багатьма європейськими державами, економіка нашої країни стрімко розвивається.

Експортом різної продукції на територію Європи займаються і багато українських компаній. Для таких своєчасна доставка вантажів в Європу - питання репутації. Однак для того, щоб доставити вантаж в деякі європейські країни, необхідно перетнути не одну кордон.

Доставка вантажів з Європи від «ЄТС» - надійно і вигідно!

У таких ситуаціях незнання нюансів заповнення митних документів або будь-яких інших особливостей вантажоперевезень може призвести до порушення термінів доставки. Щоб вирішити цю досить складну проблему, необхідно довірити транспортування вантажу фахівцям компанії «Ес-транс». Співпрацюючи з нами, ви зможете застрахувати себе від можливих втрат і мінімізувати логістичні ризики. Ми подбаємо про те, щоб доставка вантажів по Європі стала для вас простим завданням! Замовити дану послугу ви можете, зателефонувавши по одному з контактних номерів телефону, які вказані на сайті компанії.

Вантажоперевезення по Європі автотранспортом

Транспортні компанії, які працюють на ринку перевезень, в тому числі, які здійснюють перевезення вантажів по Україні, а також доставку вантажів з Європи розвиваються зі стрімкою швидкістю. Доставка товарів - це невід'ємна частина нашого життя.

Все активніше розвиваються підприємства, які торгують з іншими містами нашої країни, а так само Європи і країн СНД. Без якісних перевезень буде неможливим доставка вантажів з однієї точки в іншу (з Європи, з СНД), а в наш час це дуже важливо.
Тому компанія «Європейські Транспортні Системи» намагається зробити вантажоперевезення, в тому числі контейнерні перевезення, доступнішими. При цьому не втрачаючи в якості перевезення вантажів і утримуючи вартість доставки на належному рівні.

«Європейські Транспортні Системи» на ринку вже більше 7 років. За цей час компанія завоювала довіру клієнтів у зв'язку з якістю послуг, що надаються і ціновою політикою. У нас вартість перевезень і доставки вантажів найвигідніша на ринку. Основним напрямком компанії є міжнародні вантажоперевезення Україна - Європа, але також ми доставляємо і збірні вантажі. Крім цього ми займаємося доставкою вантажів з Європи (зокрема - з Італії).

Вантажоперевезення в Європу: особливості та переваги

Незалежно від того, з якої країни Європейського союзу на територію України необхідно доставити вантаж, ви можете звернутися за допомогою до фахівців компанії «Європейські транспортні системи». Ми розробимо для вас найбільш оптимальний за часом маршрут поїздки, підберемо транспортний засіб з урахуванням обсягів і характеристик транспортується продукції, а також допоможемо підготувати всі необхідні супровідні документи. Наша компанія здійснює вантажні перевезення з Європи в Україну за допомогою автомобільних фур сучасного зразка. Ми працюємо з усіма видами вантажів, включаючи рідкі, сипучі і небезпечні речовини (ADR).

Завдяки багаторічному досвіду в сфері вантажоперевезень, ми пропонуємо своїм клієнтам по-справжньому вигідні розцінки на послуги. Адже для багатьох замовників, яких цікавлять вантажоперевезення з Європи, ціни є визначальним фактором вибору компанії-перевізника. Розрахувати вартість даної послуги ви можете самостійно. Для цього необхідно заповнити спеціальну онлайн-форму. Наші кваліфіковані менеджери також можуть зорієнтувати вас за ціною на вантажоперевезення Україна-Європа. Зв'яжіться з нами по телефону, який ви бачите на сайті, і задайте всі ваші запитання!

Вартість доставки вантажів з Європи

Вартість доставки вантажу з Європи в Україну, а також - вантажоперевезень в Європу розраховується індивідуально під кожного клієнта. Ми прагнемо зробити ринок вантажоперевезень доступним широкому ряду споживачів.

Завдяки тому, що вартість вантажоперевезення в Європу нижче ніж у конкурентів - в компанію звертаються більше споживачів. У зв'язку з цим досвід доставки вантажів у компанії досить великий і це дає можливість прораховувати всі можливі проблеми, що виникають під час вантажоперевезень.Також ми пропонуємо кваліфіковані послуги з перевезення небезпечних вантажів - ми маємо всі необхідні допуски та дозволи.

Практично всіх наших клієнтів в першу чергу цікавить, скільки коштує доставка вантажу з Європи? Як правило, дана послуга є доступною для більшості замовників. Її кінцева вартість залежить від обсягів і характеристик вантажу, а також відстані, яке належить подолати автомобілю. Розрахувати приблизну ціну вам дозволить спеціальна форма, яка розташована на сайті нашої компанії. Вкажіть у відповідних полях назву послуги, приблизна вага вантажу, а також свої контактні дані, щоб отримати необхідну інформацію. Щоб дізнатися вартість перевезення вантажу в Європу, ви також можете зв'язатися з нашими кваліфікованими менеджерами.

Всю необхідну контактну інформацію ви знайдете в спеціальному розділі сайту. Ми ознайомимо вас з особливостями і розцінками на дану послугу. Якщо вам належить перевезення вантажів в Європу, компанія «Європейські транспортні системи» готова запропонувати вам найбільш оптимальні варіанти її організації. Своїми головними перевагами ми вважаємо високий професіоналізм співробітників, багаторічний досвід роботи, а також власний автопарк, укомплектований сучасними транспортними засобами. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і вигідні умови співпраці!

Коментарі про нас
Контакти
Офис:
Адреса: 02160, Україна, м Київ, пр-т Возз'єднання 7а, офіс 508.
Контактні телефони:
+38 (044) 206-25-75
+38 (067) 657-60-10
+38 (050) 053-77-23
Режим роботи: Пн-Пт 09:00-18:00 Пошта: sales@es-trans.com.ua
Офис:

Адреса: 02160, Україна, м Черкаси, пр-т Шевченка 145, офіс 332.

Контактні телефони: 
+38 (044) 206-25-75
+38 (067) 657-60-10
+38 (050) 053-77-23

Режим роботи: Пн-Пт 09:00-18:00