Оренда спецтехніки

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Ми надаємо можливість оренди будівельної спецтехніки за контрактом, що гарантує нашим клієнтам технічний сервіс і обслуговування наданого нами обладнання.

Оренда спецтехніки від ЄТС

Якщо вам необхідна спецтехніка для здійснення робіт на ділянках зі складним ландшафтом, то ми запропонуємо вам гусеничну техніку. Також якщо вам необхідно доставити цю техніку до об'єкту — ви можете скористатися нашою послугою негабаритні перевезення.

Дуже вигідною пропозицією буде оренда спецтехніки на тривалий час, оскільки ми надамо вам ряд знижок. Наша система знижок дуже гнучка і розрахована на індивідуальний підхід до кожного конкретного клієнта і нагоди.

Вся наша техніка знаходиться на постійному технічному обслуговуванні, так що, про її справності можете не хвилюватися. Ми постійно стежимо за станом автотранспорту, що б здавати вам в оренду тільки справну і сучасну техніку. Завдяки тому, що наша компанія стежить за всіма тенденціями на ринку будівництва та інших робіт, де необхідна участь спецтехніки, ми постійно вдосконалюємо наш автопарк, для того, що б ви завжди знайшли те, що вам необхідно.

ЄТС пропонує вам наступну спецтехніку:

 • Бульдозери.
 • Екскаватори гусеничні і колесничные.
 • Автокрани.
 • Самоскиди.
 • Навантажувачі фронтальні.
 • Бетононасоси.
 • Автогідропідйомники.
 • Гідравлічні молоти.

В компанії «Європейські Транспортні Системи» завжди в наявності є спецтехніка, для повного виконання всього спектру будівельних, сільськогосподарських і дорожніх робіт.

Завдяки тому, що наша компанія завоювала довіру у багатьох крупних клієнтів, які регулярно користуються нашими послугами якщо потрібно доставити вантаж по Європі та СНД, ми здобули безцінний досвід у наданні послуг такого роду. Це сприяє тому, що ми можемо не просто здати транспорт в оренду, а й провести низку необхідних консультацій щодо його експлуатації.

Вигідна оренда спецтехніки в Києві — це компанія «ЄТС»

Як для великих компаній, так і фізичних осіб оренда спецтехніки в Україні — це відмінна можливість заощадити. Адже придбання і подальше обслуговування техніки передбачає великі фінансові витрати. Маючи можливість орендувати необхідне обладнання у компанії «Європейські транспортні системи», ви в будь-який момент можете почати будівельні роботи і не турбуватися про дотримання термінів. Ми з радістю представляємо вам великий вибір спецтехніки, яка завжди справна і доступна для вас у будь-який час. Здійснити замовлення можна онлайн або по телефону. Всю необхідну контактну інформацію ви знайдете в спеціальному розділі сайту.

Для більшості замовників, яких цікавить оренда спецтехніки, ціна є визначальним фактором. Ми пропонуємо вам скористатися даною послугою на вигідних умовах. А для постійних клієнтів діє спеціальна система знижок. Подробиці можна дізнатися за телефоном, який вказаний на сайті компанії.

Чому варто замовити оренду спецтехніки саме у нас?

Спецтехніка, яка представлена в нашому автопарку, знаходиться у відмінному стані. Ми своєчасно здійснюємо її технічне обслуговування і ремонт. Наші автокрани, самоскиди, підйомники і бетононасоси повністю готові до роботи. Те ж саме можна сказати і про водіїв спецтехніки. У нашому штаті працюють виключно професіонали своєї справи, які мають необхідну кваліфікацію і можуть впоратися з будь-якими поставленими завданнями.

Залишити заявки на оренду спецтехніки ви можете в будь-який зручний час. Наші кваліфіковані менеджери оперативно зв'яжуться з вами для обговорення деталей замовлення. У нас можна орендувати спецтехніку на будь-який термін за контрактом. Це означає, що ми гарантуємо своїм клієнтам технічний сервіс і своєчасне обслуговування орендованого обладнання. Якщо вам потрібна спецтехніка в оренду на тривалий час, ми надамо вам хорошу знижку. Наша компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта і першокласний сервіс, яким ви безсумнівно залишитеся задоволені.

На скільки оренда будівельної техніки в Києві є вигідною?

Проведення будь-яких будівельних робіт потребує використання спеціальної техніки. Від того, на скільки надійної вона є, залежить якість проведення всіх необхідних робіт. У таких випадках, оренда будівельної техніки на вигідних умовах є найбільш грамотним рішенням. Воно дозволить виконати всі вимоги при будівництві, не порушуючи заявлені терміни. Дана послуга є особливо вигідною для невеликих компаній і приватних замовників. Вона позбавляє від необхідності купувати дороге обладнання, шукати місце для його зберігання та наймати персонал для проведення регулярних технічних оглядів.

Наша компанія пропонує вам скористатися послугою оренди спецтехніки, тим самим отримавши якісне та оперативне вирішення основних будівельних завдань. За допомогою нашого транспорту і устаткування можна швидко здійснити будь-які будівельні роботи, перевезти негабаритні вантажі, підготувати будівельний майданчик і т. д. При чому на таку послугу, як оренда будівельної техніки, ціна є більш, ніж доступною. Ви можете прорахувати її вартість самостійно на сайті або дізнатися за телефоном. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення на оренду спецтехніки.

Оренда техніки від «ЄТС» і її переваги

Найбільш популярною послугою, яку надає наша компанія, є оренда будівельної техніки і устаткування. Ми гарантуємо кожному клієнту індивідуальний підхід, сучасний сервіс та гнучку систему знижок. Крім цього, кожен замовник отримує наступні переваги:

 • оренда професійної будівельної техніки за максимально доступною ціною;
 • обслуговування техніки, що доставляється на місце проведення робіт заправленої і абсолютно справною;
 • можливість користуватися спецтехнікою протягом всього часу, яке необхідне для проведення запланованих робіт;
 • вирішивши «візьму в оренду будівельну техніку», ви можете отримати від нашої компанії вигідні знижки.

Крім цього, разом з обладнанням ви отримуєте кваліфікованого фахівця, який знає, як з ним звертатися.

Потрібно орендувати будівельну техніку? Зателефонуйте нам! Наші номери телефону можна знайти в спеціальному розділі сайту. Співробітники компанії нададуть вам професійну консультацію з питань оренди обладнання та ознайомлять з цінами на послуги. Завдяки нашій роботі, будівельна техніка в оренду — це швидко, зручно і доступно!