Автоперевезення по Україні

Автоперевезення по Україні - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Автоперевезення по Україні - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Автоперевезення по Україні - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Автоперевезення по Україні - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Автоперевезення по Україні від транспортної компанії ЕТС: швидко, якісно і надійно

Економіка з кожним роком все більше розвивається, з'являється більше компаній і підприємств, які працюють в різних сферах. І часто вони розташовані по всій країні, а іноді і за кордоном, тому щоб правильно налагодити поставки, потрібно користуватися послугами спеціальних компаній з перевезення. Замовити автомобільні перевезення можна за доступною вартості в спеціалізованій транспортної компанії ЕТС. Ми гарантуємо якісні і надійні доставки різного типу вантажу по всій Україні.

У чому переваги автоперевезення з м.Києва?

Автоперевезення вантажів по всій Україні користуються дуже великим попитом, і не тільки у бізнесменів і організацій, а й серед приватних замовників. Такий спосіб перевезення затребуваний, тому що має масу переваг і вигідних особливостей:

  • Можна перевозити вантажі будь-якого типу - від продуктів харчування до негабаритних вантажів. Автомобілі для транспортування товарів бувають різного виду, мають різні типи кузова, причепів і тралів, тому підходять відповідно під товари і вантажі.
  • За допомогою такого типу транспорту можна доставити вантажі у важкодоступні та віддалені місця. По місту, на склади, до під'їздів, по вузьких вуличках, в далекі села, на поля або до виробництва - на автомобілі можна перевезти майже всі типи вантажів на будь-яке місце.
  • Автомобільні перевезення вантажів більш зручні за термінами. Потяги, авіа або інші способи транспортування займають набагато більше часу, ніж авто. Якщо треба терміново доставити вантаж, то саме за допомогою такого виду перевезень це можна зробити швидко і оперативно. Крім того, тут немає необхідності прив'язуватися до розкладу аеропорту або вокзалу.

Транспортування вантажів є досить складним і трудомістким процесом, який треба правильно спланувати, щоб не допустити помилок. Будь-яка проблема, яка виникне в дорозі - це втрати не тільки часу, а й грошей в першу чергу. Тому завдання з доставки треба доручати тільки професіоналам.

Замовити автомобільні перевезення в компанії ЕТС

Компанія ЕТС - це професіонал у сфері перевезень вантажів автомобільним транспортом. Ми маємо багаторічний стаж роботи, виконуємо доставки вантажів різного об'єму і виду, гарантуємо кожному клієнту виняткову безпеку і надійність.

Транспортна компанія ЄТС пропонує вам:

  • недорогі вантажні автоперевезення,які виконуються в чітко встановлений термін, і можна замовити термінову транспортування;
  • наші менеджери заздалегідь складають план поїздки, вибирають маршрут, авто під вимоги до перевезення вантажу і враховують інші тонкощі;
  • ми маємо власний автопарк з безліччю автомобілів, які відмінно підходять для доставки негабаритних вантажів, що швидко псуються, текстилю, продуктів, сипучих виробів або рідин;
  • кожен автомобіль регулярно проходить перевірку, а всі водії мають багаторічний стаж роботи, тому перевезення будуть гарантовано безпечними для вантажу. 

Вартість автоперевезення залежить від декількох факторів і визначається особливостями перевезень. Ціна послуг в нашій компанії низька і доступна, розраховується індивідуально для кожного замовника в залежності від типу перевезення. Дізнатися точну суму доставки можна у наших менеджерів на сайті.

Щоб замовити послуги автомобільних перевезень по Україні,вам достатньо звернутися за контактним номером телефону на сайті, щоб зв'язатися з нашим менеджером. Або ж можна залишити заявку в спеціальній формі. Потрібно вказати дату перевезення, тип вантажу та інші вимоги замовника, а ми подбаємо про все інше.

Вибираючи послуги перевезення в транспортної компанії ЕТС, ви вибираєте надійну і недорогу транспортування різних типів вантажів по Україні.