Майбутнє межународних вантажоперевезень після революції

На Україні революція, всі на взводі і притиснули всі вуха й очі до телевізора і з нетерпінням чекають, чим всі ці суперечки і баталії закінчаться. Хто переможе, хто буде повалений, яка влада прийде і забере головні високопоставлені посади правління. Що чекає Україну в майбутньому, хто з лідерів поведе країну до нового і світлого майбутнього. Ми щодня стежимо за новинами, хто по телевізору, а хто наживо поїхав і спостерігає все з Майдану Незалежності. Україна зараз на межі громадянської війни і стоїть перед важким вибором, і цей вибір впливає на майбутнє країни й життя її громадян. Важкий вибір полягає в тому, що Україна перебуває під тиском і пресингом як Європейського Союзу і Сполучених Штатів,так і під тиском Росії з її пропозицією для вступу в Митний Союз. І в даній ситуації громадяни України перебувають у складному становищі, і існує купа розбіжностей. Хтось вважає, що нам було б краще вступити в Митний Союз, так як основна торгівля і більшості експорту країни постачали саме на територію Росії, так і,на думку багатьох стосунки у нас з Росією, давні і навіщо їх псувати. Багато хто також вважають що з-за конфлікту з РФ, доставка вантажів у Росію буде утруднена, а адже багато компанії-перевізники щільно займаються цим напрямком. Але більш молоде покоління бачить майбутнє за Європейським Союзом і за вступом України до Асоціації з Європейським Союзом. Що Росія тягне Україну на дно, і ми будемо тільки у виграші від співтовариства з сучасними і цивілізованими країнами. Зараз ми бачимо сотні тисячні скупчення людей на Київському Майдані Незалежності з прапорами Європейського Союзу протестують проти підписання Митного Союзу, проти Путінського режиму і проти нині керуючого президента. Кожен бореться за свободу вибору, за свободу слова і за свободу своєї країни в якій будуть жити їх діти. Весь світ на вухах від кризової ситуації в Україні і весь він зачаївся і чекає, чекає, хто ж отримає під своє крило і під своє управління такий ласий шматок. Давайте розглянемо глобально, в чому ж переваги України від вступу в асоціацію Європейський Союз.

Переваги від асоціації з ЄС

Повністю скасуються експортні мита. Договір про асоціацію включає в себе скасування з обох сторін мит на експорт товару, що ввозиться, як з боку Європейського Союзу, так і України. Що для нашої сфери роботи незаперечний плюс, так як це набагато спрощує витрати часу на здійснення міжнародних перевезень, витрата фінансів, і терміни доставки. Так само це плюс для виробників товарів, які можуть без проблем реалізувати свою продукцію через територію України. Митні процедури спростяться. З-за високих стандартів Європейського Союзу і високих вимог митні процедури будуть більш лояльні до імпорту та експорту країни. А так само збереже мільйони євро, які витрачалися на митні тарифи. Потік товару з Європейських країн в Україну збільшиться і так само дасть можливість Українським підприємствам збільшити свої поставки в Європу. Відкриття європейських банків. Що дає резидентам України брати кредити під мінімальні відсотки і з довгостроковими виплатами. Можливість відкриття філій і дочірніх підприємств на території Європейського Союзу.

Недоліки для України від вступу в Європейський Союз

Знизиться виробництво підприємств з-за високих стандартів Європейського Союзу. Економіки передбачають варіант девальвації гривні через зниження експорту України та збільшення імпорту з європейських країн. Через падіння українського виробництва буде безробіття. Для нас, як для транспортної компанії ,залежить дуже багато від цього рішення. ТОВ Європейські Транспортні Системи сподіваються на поліпшення і стабільність в країні, а також правильний вибір уряду в цьому нелегкому питанні.