Що входить в послугу автоперевезень по Європі

Країни Європи історично мають великий досвід відмінних торговельних відносин з республіками колишнього СРСР. В останні роки вантажопотік товарів з європейських країн збільшився більш ніж в 5 разів. Для будь-якої держави існують свої як економічні, так і законодавчі особливості. Саме тому автоперевезення вантажів у ту чи іншу країну також має свою певну специфіку. В залежності від географічного розташування країни, перевезення вантажів можуть здійснюватися сухопутним або морським шляхом різними видами транспорту.

Перевезення вантажів автомобільним транспортом

Разом з тим, виходячи з практики, найбільш популярними є перевезення вантажів автомобільним транспортом, хоча їх вартість виходить практично в півтора рази дорожче. Коли ж термін доставки вантажу не є визначальним, можна заощадити бюджет за рахунок консолідації продукції і відправки її морськими шляхами. автоперевезення по Європі (іконка)Автотранспорт не даремно вважається одним з найпопулярніших і раціональних засобів доставки вантажів на будь-які відстані і займає друге місце за обсягом перевезення вантажів після залізничного транспорту. Враховуючи відносно невеликі відстані між країнами, доставка вантажів з Європи в Україну автотранспортом дуже зручна. Все це завдяки тому, що послуги надаються за доступними цінами, а швидкість автотранспортавыше всіх інших видом транспортувань не рахуючи авіаперевезень. При цьому дотримується висока ступінь безпеки транспортування та збереження вантажу. У послугу вантажних автоперевезень з Європи входить:
  • Перевезення збірних вантажів;
  • Якісна логістика перевезень;
  • Митне оформлення вантажів;
  • Складування і консолідації вантажів;
  • Оформлення страхових документів.

Мультимодальні вантажоперевезення по Європі

Мультимодальні вантажоперевезення по Європіостаннім часом все більшою популярністю європейських вантажовідправників стала користуватися мультимодальна доставка вантажів, або доставка, яка здійснюється на різних етапах шляху різними видами транспорту. При мультимодальних доставках основною частиною є, як правило, морські контейнерні вантажоперевезення. У морських портах відбувається перевантаження на інші види транспорту і оправлення вантажів в кінцевий пункт призначення. У мультимодальної схемою порт є важливим логістичним пунктом, де відбувається повний комплекс робіт з розвантаження, навантаження, відповідального зберігання та митного оформлення документації. Великі логістичні центри Європи (Верона, Берлін, Рим, Франкфурт-на-Майні, Мілан ,Мюнхен та інші) дають можливість використовувати автоперевезення по Європі як складову частину мультимодальних. Перевезення вантажів з цих центрів дозволяють вибудовувати самі довільні транспортні схеми доставки вантажів, включаючи пункти доставки, розташовані на інших континентах. Транспортної компанії, що здійснює міжнародні автоперевезення вантажів з Європи, повинні бути притаманні такі особливості, як висока якість надаваних послуг, що мінімізує можливі ризики при доставці вантажу. Прозорість процесів дозволяє контролювати і спостерігати за швидкістю пересування транспорту, а відповідно і перевезеної їй продукції, з допомогою супутникових систем моніторингу і вчасно проводити коректування графіка маршруту. Страхування і супровід вантажів досвідченим експедитором зводить будь-який ризик (втрати або розкрадання вантажу) практично до нуля, а висока швидкість доставки зробить автоперевезення з Європи вигідними і прибутковими.