Доставка з України в Росію вантажу вина

Ми займаємося перевезенням самих різних вантажів різних розмірів від дрібногабаритних вантажів до великих партій. Так само ви можете скористатися послугою доставки збірних вантажів з Росії. Україна і Росія – це дві держави, які постійно співпрацюють. Спільне минуле цих країн вплинуло на появу безлічі підприємств пов'язаних між собою діловими відносинами, які вимагають постійного обміну вантажем.

Ми давно займаємося вантажоперевезеннями по Росії

Зручні маршрути перевезень у всі області РосіїВже не можливо уявити роботу нашої компанії без участі в ній вантажоперевезень в Росію або з неї. Цей вид перевезень стає все популярнішою і затребування, а наша робота в цій області все якісніше. Регулярна робота дозволила створити максимально зручні маршрути перевезень у всі області Росії, що не може не радувати наших клієнтів. Завдяки багаторічній добре продуманою і виконаної роботи на ринку вантажоперевезень ми завоювали довіру наших клієнтів, і наш транспортний потенціал на сьогоднішній день охоплює понад двісті транспортних підприємств.

Доставка вин з Криму до Москви

Крим вже давно славиться своїми винними і коньячними заводами і наша компанія дозволяє насолодитися цими смаками і жителям Росії. Один з наших постійних клієнтів вчиняє з України в Росію вантажоперевезення коньяку та винних виробів з Сімферополя по мережам магазинів в Москві. Перевезення як правило великі і ми завжди надаємо потрібну клієнту кількість машин. Вино - дуже делікатний вантаж і що б забезпечити доставку товару в якісному вигляді нами дотримуватися всі правила його доставки. В першу чергу це температурний режим 11 - 12С. Доставка вин з Криму до Москви (іконка вина)Але найчастіше клієнт сам замовляє потрібний температурний режим вказуючи його в товарно-транспортній накладній. Як правило вантаж перебувати в пляшках, бочках і пакетах, а вино у пляшках транспортують в горизонтальному положенні так, щоб рідина стикалася з пробкою. При перевезенні неупакованого рідкого вантажу використовується кузов-цистерна з термоизолирующимися стінками. Товар перевозитися в критих фурах виключаючи попадання прямих сонячних променів на вироби.
Вино має властивість вбирати в себе різні запахи особливо якщо перевозитися в пляшці – пробка не дає потрібної ізоляції і при такій транспортуванні вино може наситити в себе багато сторонніх запахів тим самим змінюючи смак і якість, саме тому ми забезпечуємо відсутність жодних різких запахів і бруду в фурах.
Нашими співробітниками розробляється маршрут з урахуванням крихкості тари і тому вина доставляються швидко і акуратно. Ми намагаємося повністю пристосуватися до конкретного умові окремого замовлення вантажоперевезення, навіть якщо потрібно доставити вантаж тендітного посуду. За тривалий період успішної роботи компанія зарекомендувала себе як відповідальний виконавець і надійний партнер.