Доставка вантажів з Європи - наша спеціалізація

Спеціалізація ТОВ «Європейські транспортні системи» - це оперативні перевезення вантажів з країн Європи (Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Німеччина, Греція, Франція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція) в Київ та інші міста України. Ваш товар особливий і вимагає індивідуального підходу? Підтискають терміни і вантаж потрібно перевезти швидко – звертайтеся до нас!

Доставка вантажів з Італії

Італія – дуже розвинута країна і має тісні економічні зв'язки з Україною. Також не варто забувати про велику чисельній присутності наших співгромадян на роботі в Італії. Все це тільки посилює економічне співробітництво наших країн і збільшує обсяг перевезення вантажів з Італії. Перевезення з Італії стали нашим першим досвідом вантажоперевезення з Європи в Україну, тому в роботі з цією країною ми маємо найбільш цінний досвід і необхідні знання.

Доставка вантажів з Німеччини

Німеччина ще давно здобула славу країни-виробника надійної техніки та обладнання. В Україні відкрито багато представництв німецьких фірм, серед яких: Bosh-Siemens, Bayer AG, Rehau AG, Volkswagen, Miele, Karkher, BMW та інші. Ми завжди цінували співробітництво наших країн і допомагали здійснювати вантажоперевезення з Німеччини не одному десятку наших клієнтів. Перевезення вантажів по Європі (Австрія, Бельгія, Данія, Греція, Франція, Португалія, Іспанія, Швеція) Західна Європа заслужила звання виробника і постачальника багатьох якісних товарів для населення Україна так і для підприємців, які працюють у різних сферах діяльності. Ми регулярно приймаємо багато заявок на міжнародні вантажоперевезення з таких країн Європи, як Франція, Великобританія, Данія, Австрія, Іспанія та інших. Завжди раді допомогти вам у доставці вантажу з цих та інших країн. У сферу нашої діяльності входить також перевезення збірних вантажів з Європи. Вантажоперевезення з країн ближнього зарубіжжя (доставка вантажів з Польщі, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Чехії, Словаччини, Словенії). Україна завжди мала тісні економічні зв'язки з багатьма країнами ближнього зарубіжжя. Багато країн близького зарубіжжя є надійними партнерами багатьох українських підприємств, організацій. Наші міжнародні перевезення вантажів із Східної Європи – це, перш за все, співпраця з Польщею, Чехією, Литвою та Словаччиною.

Міжнародні автоперевезення вантажів з Європи

Ласкаво просимо на одну з найбільш популярних сторінок нашого інтернет порталу, присвячену основним видом нашої діяльності – міжнародні автоперевезення вантажів. Сайт нашої компанії надає можливість всім користувачам мережі інтернет познайомитися з діяльністю однієї з провідних Українських компаній, яка ось вже кілька років виконує міжнародні вантажоперевезення, працюючи за такими напрямами, як, країни близького зарубіжжя - Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Словенія, Чехія і Естонія. А так само, успішно виробляє перевезення з Італії, Португалії, Іспанії, Швеції, вантажоперевезення з Європи будь-якої складності і габаритів вантажу. Якщо Ви шукаєте якісну і надійну компанію, яка кваліфіковано і безпечно для Вашого вантажу, виконає вантажоперевезення з Польщі чи Франції, перевезення з Італії або Іспанії, міжнародні вантажоперевезення з Данії або Греції, а так само, міжнародні вантажні перевезення з Австрії чи Бельгії, можете вважати, що Ви вже її знайшли. Будемо раді виконати для вас міжнародні вантажоперевезення найвищої складності професійно, гарантовано і якісно.