Доставка вантажів з Німеччини

доставка вантажів з Німеччини
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

перевезення вантажів з Німеччини
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

доставка вантажу з Німеччини в Україну
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з Німеччини
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Величезна популярність послуг Вантажоперевезення з Німеччини в Україну обумовлена безліччю факторів. Німеччина — це один з найбільших постачальників різної продукції, включаючи дитячі речі і продукти харчування. Міцні ділові відносини між нашими країнами дуже важливі для розвитку економіки України. Статистика показує, що більшість приватних осіб, а також великих і дрібних організацій віддають перевагу саме автомобільним вантажоперевезенням. Справа в тому, що орендувати залізничний вагон або місце в літаку-це не завжди рентабельно. Автомобільні маршрути, в свою чергу, є більш вигідними.

 

Ціна на вантажоперевезення в Німеччину

Транспорт вантажопідйомність Ціна за км
Єврофура 20-22 тонн від 54 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 36 грн.
П'ятитонник до 5 тонн від 26 грн.
Газель до 2 тонн від 18 грн.

* вказані приблизні ціни.  для уточнення телефонуйте за телефоном +38 (067) 260 60 50, +38 (050) 053-77-23 або залиште заявку на сайті. 

Компанія «транспортні Європейські системи » має власний розвинений автомобільний парк. Завдяки цьому, ми маємо можливість запропонувати замовникам саме той тип транспорту, який найкраще підійде для перевезення того чи іншого вантажу. Нами здійснюється доставка вантажу з Німеччини в Україну наступних типів:

 • насипні;
 • Збірні;
 • рідкі;
 • небезпечні (ADR);
 • негабаритні;
 • великогабаритні.

Наша компанія протягом багатьох років надає послуги Перевезення вантажів. За цей час нам вдалося довести до досконалості свій сервіс, щоб наші клієнти могли повною мірою відчути всі переваги автомобільних перевезень. Замовити доставку вантажів до Німеччини з України або навпаки ви можете по одному з контактних номерів телефону, які вказані на сайті компанії. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання і організуємо доставку вантажу на найвищому рівні.

скільки коштують вантажоперевезення до Німеччини?

 вантажоперевезення до Німеччини

Багатьох клієнтів насамперед цікавить ціна на вантажоперевезення в Німеччину. Як правило, дана послуга є доступною для більшості клієнтів. Вартість перевезення вантажу в Німеччину залежить, в першу чергу, від його обсягів, ваги і типу. Розрахувати приблизну ціну можна на нашому сайті за допомогою спеціальної форми. У ній вам потрібно вказати напрямок перевезення, а також вага вантажу. Другий спосіб дізнатися вартість послуги — зв'язатися з нашими менеджерами . Вся контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.

Наші кваліфіковані фахівці нададуть вам професійну консультацію з питань доставкт товарів з Німеччини в Україну, а також допоможуть розрахувати вартість послуги. Якщо ви вирішили здійснити вантажоперевезення з Німеччини в Україну, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Професійна команда, багаторічний досвід роботи, а також сучасний автопарк — наші головні козирі. Ми пропонуємо найбільш доступні ціни, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Перевезення вантажів з Німеччиною від компанії « е. т.з »

Компанія «Європейські транспортні системи » має масу готових рішень для клієнтів, яких цікавить перевезення вантажів з України до Німеччини. Наші фахівці також розробляють індивідуальні варіанти міжнародних перевезень вантажів. Адже бажання клієнта для нас-закон. Ми завжди надаємо можливість Замовнику особисто контролювати процес і взаємодіяти з нашими службами. Завдяки цьому, перевезення вантажу в Німеччину стає ще більш ефективною. На відміну від інших експедиційно-транспортних компаній, наша компанія гарантує своїм клієнтам наступні переваги співпраці:

 • Ми добре знаємо Європейські транспортні магістралі, тому завжди розробляємо найбільш короткий і безпечний маршрут;
 • в процесі вантажоперевезень ми задіюємо зв'язку із зарубіжними партнерами;
 • володіємо власними методами міжнародних перевезень вантажу різних типів;
 • маємо великий досвід у сфері вантажоперевезення   в Німеччину;
 • пропонуємо найвигідніші ціни на дану послугу.

Доставка вантажів з Німеччини в Україну: в чому полягає Популярність послуги?

Щоб замовити перевезення вантажу з України до Німеччини або навпаки, зателефонуйте по одному з контактних номерів телефону, які вказані на сайті нашої компанії. Ми впевнені, що зможемо запропонувати вам найбільш ефективні рішення даного завдання.

Міжнародні перевезення від нашої компанії — це вигідно і зручно!