Доставка вантажів з Італії

доставка вантажів з італії в Україні
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

перевезення вантажів з італії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

доставка вантажів з італії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з італії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Tutte le strade «Т. E. S.» portano a Roma. Всі дороги, побудовані під час раннього Середньовіччя, вели до Риму. Транспортування вантажів на території сучасної Італії виробляється компанією «Європейські Транспортні Системи» («Е. Т. З.»). З давніх часів, коли освоєння нових територій, робота кур'єрської служби, доставка трофеїв вимагали налагодженої системи транспортування товарів, потреби людей змінилися, відповідно, значно підвищилася якість послуг транспортних компаній.

Ціни на доставку вантажів з Італії в Україну (приклади)

У таблиці представлені приклади вантажоперевезення з Італії в Україну. Ціни утрочняйте по телефону +38 (044)206-25-75, +38 (067) 657-60-10, +38 (050) 053-77-23 або залишити заявку на сайті, і ми Вам обов'язково зателефонуємо! 

Напрямок Тип вантажу Ціна
Торіно (Італія) - Харків Папір мед.в рулонах 57 900 грн.
Рим (Італія) - Київ М'ясо-ковбасні вироби, довантаження, 2,2 т./4паллета 57 900 грн.
Рим (Італія) - Київ М'ясо-ковбасні вироби, довантаження, 7,7 т./13паллет 54 700 грн.

На сьогоднішній день Італія є великим стратегічним партнером України, особливо в сегменті легкої і харчової промисловості. Ми працюємо з усіма містами країни. Процес перевезення товарів компанією «Е. Т. З.» «відшліфований» до автоматизму. Ми робимо акцент на таких факторах:

 • Спеціалізація на транспортування товарів, як цілими фурами, так і збірних видів вантажів.
 • Регулярні перевезення з Італії малогабаритним транспортом (намистом).
 • Прийнятна вартість доставки.
 • Оптимальні терміни перевезення.
 • Гарантія схоронності вантажів.

Звертайтеся в компанію «Е. Т. З.». Наші фахівці підберуть Вам оптимальний вид доставки вантажів з Європи, проконсультують з приводу організації доставки, оформлення супровідних митних документів. Так як перевезення вантажів з Італії на сьогодні одна з самих затребуваних видів послуг, робота компанії «Е. Т. З.» у цій області налагоджена ідеально. Тому у нас є великий досвід і колосальні можливості, якими ми готові поділитися з Вами.

P. S. Компанія «Е. Т. З.» знає всі шляхи в Рим.

Доставка вантажів з Італії в Україну від компанії «Європейські транспортні системи»

Вантажні перевезення з Італії в Україну сьогодні користуються величезною популярністю. Це обумовлено масою різних факторів. Італія — це один з найбільших постачальників різної продукції. Тісні взаємозв'язки між нашими країнами дозволяють економіці України безперервно розвиватися. Як показує практика, приватні особи, а також різні організації віддають перевагу автомобільним перевезенням. Справа в тому, що оренда місця у залізничному вагоні або літаку — це не завжди рентабельно. Інша справа — автотранспорт, який є вигідним на всі 100% відсотків. Компанія «Європейські транспортні системи» володіє власним добре розвиненим автопарком. Завдяки цьому, ми надаємо кожному клієнту можливість вибрати саме той автомобіль, який найкраще підійде для транспортування конкретного вантажу. У нас ви можете замовити доставку вантажу з Італії наступних типів:

 • рідкі;
 • сипучі;
 • негабаритні;
 • великогабаритні;
 • збірні;
 • небезпечних (ADR);

Для цього достатньо зателефонувати за одним з контактних номерів телефону, що вказані на сайті компанії. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть розрахувати вартість послуги. Співпрацюючи з нами, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що перевезення вантажів з Італії в Україну пройде на найвищому рівні.

Вантажоперевезення з Італії в Україну: особливості та вартість

Наша компанія пропонує як готові, так і індивідуальні рішення для організації вантажних перевезень з Італії в Україну. Ми також надаємо можливість кожному замовнику особисто контролювати весь процес. Завдяки цьому, наша робота ніколи не викликає жодних сумнівів. Ми завжди повністю відкриті у спілкуванні з клієнтами і налаштовані на довгострокове співробітництво. Вибравши нас в якості перевізника свого вантажу, ви завжди будете в курсі того, як проходить доставка вантажу з Італії. До переваг роботи нашої компанії можна також віднести те, що ми:

 • розробляємо найбільш короткі і безпечні маршрути;
 • дбаємо про збереження вантажу;
 • виконуємо доставку точно в терміни;
 • надаємо професійну консультацію з будь-яких питань;
 • гарантуємо вигідні ціни.

Таким чином, міжнародні перевезення Україна-Італія з нашою компанією, є більш, ніж зручними і вигідними. Ви можете переконатися в цьому особисто, зателефонувавши за одним з контактних номерів телефону, які розташовані на сайті.

Вантажоперевезення в Італію з України з ЄТС

Багато клієнти перш за все цікавиться тим, скільки коштують вантажоперевезення в Італію з України. Ми схильні вважати, що дана послуга є доступною для більшості замовників. Вартість вантажоперевезення залежить, в першу чергу, від обсягів, ваги і типу вантажу. Так, ми здійснюємо транспортування збірних вантажів з Італії в Україну і навпаки. Даний вид вантажних перевезень є найбільш доцільним у тому разі, якщо необхідне транспортування невеликої партії продукції.

Таким чином, вам не доведеться орендувати цілу фуру і витрачати зайві гроші. Доставка збірних вантажів з Італії в Україну по праву вважається одним з найбільш вигідних способів, який захищає клієнта від зайвих витрат. Ми з радістю допоможемо вам в організації вантажних перевезень в Європу і зможемо запропонувати найбільш вигідні умови. Щоб отримати більш детальну консультацію, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вся контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту.