Доставка вантажів з Кореї

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Корея - це країна, яка є одним з “азіатських тигрів” в області світової торгівлі. Вантажоперевезення з Кореї в Україну сьогодні є досить поширеною послугою. Тут функціонує понад 50 заводів, продукція яких (плитка, сантехніка, фарфор, облицювальні матеріали, автомобілі та інше товари) користується в Україні високим попитом. Крім цього, корейські косметичні засоби зарекомендували себе як високоякісна продукція, яка відповідає встановленим міжнародним стандартам. Отже, товари для краси також активно експортуються на український ринок.

Як здійснюється доставка вантажів з Кореї в Україну?

Авіадоставка вантажів з Кореї в Україну є одним з найбільш зручних і швидких типів транспортування. Перевагою цього виду доставки є те, що перевезення товарів літаком займає небагато часу, але вартість такої послуги є досить високою. Що стосується морських вантажоперевезень з Кореї, тут можна заощадити кошти, але точно ніхто не зможе сказати, через деякий час товар буде доставлений в Україну.

Доставка вантажів з Кореї морським транспортом передбачає те, що товар перевозиться в порт, де згодом поміщається в спеціальний контейнер. Морський маршрут Корея-Україна проходить через Гонконг, де товар формується в більш великі партії. 

Доставки з Кореї в Україну літаком насамперед орієнтовані на дорогу продукцію. Для того, щоб товар не зіпсувався, на складах в аеропортах підтримується певний температурний режим. Авіадоставка з Кореї підходить для продуктів харчування, небезпечних вантажів, хімічних речовин, медикаментів і іншої продукції.

Скільки триватиме доставка вантажу?

Перш, ніж замовити перевезення вантажів з Кореї в Україну, необхідно розуміти, що авіа і морська доставка мають різні терміни. Якщо ви хочете заощадити, морський тип транспортування є більш прийнятним. Що стосується часу очікування, вантаж буде в Україні приблизно через 45 днів. Але це приблизний розрахунок термінів, так як на шляху можуть виникнути різного роду форс-мажори.

Авіадоставка - це більш швидкий спосіб вантажоперевезень з Кореї. У середньому товари доставляються в Україну протягом 7-10 днів. Проте, тут також все залежить від другорядних факторів:

  • Митний контроль. 
  • Правильності оформлення супровідної документації.
  • Погодні умови.
  • Технічний стан транспортних засобів.
  • Затримки рейсів і так далі.

мінімальна вага доставки вантажів з Кореї

Для того, щоб замовити доставку вантажів з Кореї, уточніть у представників логістичної компанії ЕТС мінімально доступний вага посилки. Найчастіше літаком транспортуються товари вагою від 5 кг. Якщо говорити про морські вантажні перевезення, завантаження в контейнер доступна, починаючи від 500 кг. 

Ціна доставки вантажів з Кореї в Україну

Вартість перевезення вантажів з Кореї визначається індивідуально в кожному окремому випадку. Однак, для того, щоб розуміти, як формується ціна доставки, можна виділити фактори, які впливають на цей показник:

  • Особливості вантажу (вага, обсяг, габарити).
  • Вид транспортного засобу.
  • Пункт призначення.
  • Терміновість доставки.
  • Спосіб транспортування (окрема посилка або збірний вантаж).

Щоб дізнатися ціну на міжнародну доставку вантажів з Кореї, зверніться до представників компанії ЕТС. Ми зробимо попередній розрахунок вартості, а також озвучимо всі можливі нюанси транспортування вашого товару з Кореї в Україну.