Доставка вантажів з Туреччини

доставка вантажів з Туреччини в Україну
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з Туреччини
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з Туреччини в Україну
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з Туреччини
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Економічні стосунки між країнами, а саме імпорт і експорт продукції змушує замислюватися про якісні транспортировках товарів за межі нашої країни. Бізнес багатьох якраз і побудований на ввезення чи вивезення продукції за кордон, і від швидкості і ціни на вантажоперевезення залежить вигода заходу.

Формування ціни на міжнародні вантажоперевезення залежить від багатьох факторів, ключовими виступають досвід організації маршруту (грамотна логістика), правильний підбір транспорту і порядність компанії, яка надає послуги з вантажоперевезень.

Ціна на вантажоперевезення в Туреччину

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврохура 20-22 тонн від 32 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 24 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 21 грн.
Газель до 2 тонн від 16 грн.

Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте +38 (067) 260 60 50, +38 (050) 053-77-23 або залиште заявку на сайті. 

Налагоджений постійний потік транспорту дає можливість істотно знизити транспортні витрати на доставку вантажів изв Туреччину на 8-11%, що дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам більш низькі ціни.

Як нам відомо, Туреччина славиться багатьма товарами, які користуються у нас великим попитом. Завдяки цьому підприємливі люди мають хорошу прибуток від продажу товарів закордонного виробництва на території нашої країни. Вартість транспортування значним чином впливає на остаточну ціну, яка постане перед споживачем, і чим вона ширше, тим більше людей її придбають. Відповідно всі бізнесмени прагнуть оптимізувати витрати на вантажоперевезення і мінімізувати бюджет. Ми надаємо послуги по грузоперевозкам з Туреччини кращим для ринку цінами, які дозволять вам значно заощадити власні кошти і транспортувати продукцію в найкоротші терміни.

Вантажоперевезення з Туреччини в Україну – швидкість і вигода

Ми знаємо, наскільки затребуваною стала доставка вантажів з Туреччини, і пропонуємо вам здійснити її в найкоротші терміни і за вигідною ціною. Завдяки налагодженій постійному потоку транспорту наша компанія має можливість транспортувати продукцію будь-якого типу і найменування в необхідні терміни. Вам не доведеться чекати, коли з'явиться маршрут в необхідну сторону, ми завжди надамо вам можливість вантажоперевезення саме тоді, коли це вам необхідно.

Доставка вантажів з Туреччини з нашою компанією пройде на вищому рівні. Ми гарантуємо вам, що ваш вантаж прийде в місце призначення в зазначений час і в повній цілості.

Особливу увагу при міжнародних вантажоперевезеннях необхідно приділяти вибору маршруту. Кожна країна має свої особливості і закони, які необхідно знати і враховувати. Наша компанія за роки практики завдяки набутому досвіду розуміє, на що звертати увагу в конкретній країні і як правильно прокласти маршрут, щоб максимально оптимізувати час і ціну транспортування.

Ми займаємося перевезенням як великих партій вантажу так і незначних за розміром і вагою. Ми комбінуємо види і можливості вантажоперевезення для того щоб надати вам максимально вигідну послугу.

Може бути вас також зацікавлять такі послуги як: контейнерні перевезення вантажів, вантажні перевезення по Європі, вантажоперевезення по Росії.

Доставка вантажів з Туреччини в Україну: особливості і популярність

Послуга перевезення вантажів з Туреччини в Україну сьогодні користується величезною популярністю. Це обумовлено безліччю факторів. Справа в тому, що Туреччина є одним з найбільших імпортерів різних товарів. Завдяки тісним взаємозв'язкам між нашими країнами, економіка України має можливість стрімко розвиватися. Як показує наш досвід, практично всі приватні замовники і великі організації віддають перевагу саме автомобільним вантажним перевезенням. Це обумовлено тим, що вони є більш вигідними порівняно з ж/д і авіаційними перевезеннями. Адже оренда місця у вагоні або вантажному відсіку літака не завжди є рентабельною. Тоді як доставка вантажу з Туреччини на автомобілі завжди повністю окупається. Наша компанія володіє власним автопарком, в якому представлені ТС різного рівня місткості. Завдяки цьому, кожен клієнт має можливість вибрати саме той вид транспорту, який краще всього підходить для транспортування певної продукції. Так, ми здійснюємо перевезення вантажів наступних видів:

 • рідких;
 • сипучих;
 • негабаритних;
 • великогабаритних;
 • небезпечних (ADR);
 • збірних.

Замовити дану послугу, а також обговорити деталі можна по телефону. Вся контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують по вартості. Компанія «Е. Т. З.» надає послуги доставки товарів з Туреччини в Україну на найвищому рівні.

Скільки коштує перевезення вантажів з Туреччини?

Всіх наших клієнтів цікавить в першу чергу те, скільки коштує перевезення товарів з Туреччини. Ми схильні вважати, що дана послуга є доступною для більшості замовників. Ціна транспортування залежить від габаритів, ваги і типу вантажу. Розрахувати її можна за допомогою спеціальної онлайн-форми, яка розташована на нашому сайті. Дізнатися кінцеву вартість послуги також можна по одному з контактних номерів телефону, які розташовані в розділі «Контакти».

Наші кваліфіковані менеджери нададуть вам професійну консультацію по всім питанням, які вас цікавлять. А фахівці компанії подбають про те, щоб скласти для вас найбільш оптимальний маршрут. Це також дозволить скоротити витрати на транспорт і заощадити свої гроші. Експедиційно-транспортна компанія «Європейські транспортні системи» - це найбільш надійний і вигідний перевізник вашої продукції.

Вантажоперевезення з Туреччини від компанії «Європейські транспортні компанії»

Якщо ви вирішили замовити вантажоперевезення в Туреччину, рекомендуємо звернутися до послуг нашої транспортної компанії. Ми протягом багатьох років займаємося транспортуванням різної продукції за напрямком Туреччина-Україна і навпаки. В автопарку компанії представлені сучасні транспортні засоби, які проходять своєчасний технічний огляд. Всі автомобілі абсолютно справні і готові до виїзду в будь-який час. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальні варіанти організації міжнародних перевезень. Ми завжди надаємо замовникам можливість особисто контролювати процес доставки, щоб підвищити його ефективність. На відміну від інших транспортних компаній, ми гарантуємо своїм клієнтам наступні переваги співпраці:

 • професійна консультація з будь-яких питань;
 • побудова індивідуального маршруту транспортування;
 • виконання всіх узятих на себе зобов'язань;
 • дотримання призначених термінів доставки;
 • вигідні умови співпраці.

Таким чином, міжнародні вантажоперевезення з Туреччини в Україну, які здійснює наша компанія — це вигідно і надійно. Переконайтеся в цьому самостійно, замовивши послугу по одному з контактних номерів телефону. Наші кваліфіковані менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують вас по вартості. А ми забезпечимо безпечну доставку будь-якого вантажу у напрямку Туреччина-Україна.