Вантажоперевезення з Казахстану

вантажоперевезення Україна казахстан
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

вантажоперевезення з казахстана
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення вантажів по Україні
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка вантажів з казахстана
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

З кожним роком вантажоперевезення в різні країни світу стають більш затребуваними та актуальними. Полягає багато вигідних контрактів, що приносять своїм власникам прибуток.

Налагоджуються товаро-транспортні відносини, які сприяють поширенню продукції нашої країни світу і ми маємо можливість користуватися товарами, які приїхали до нас здалеку, але з тих чи інших причин більше підходять нам за якістю або ціною.

Ціна на вантажоперевезення з Казахстану

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврохура 20-22 тонн від 56 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 38 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 29 грн.
Газель до 2 тонн від 20 грн.

*Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Доставка вантажів Казахстан останнім часом стала послугою, яка користується широким попитом. Багато кампанії уклали договори на поставку товарів в Казахстан і для її реалізації необхідна швидка та якісна транспортування. Не всі товари мають великий термін придатності, деяким необхідний особливий температурний режим, багато продукції вимагає дбайливого ставлення та ретельного упаковки, яка дозволить доставити вантаж у непошкодженому стані. Ми розуміємо вимоги до якості вантажоперевезень і надаємо своїм клієнтам можливість здійснити швидку і надійну транспортування.

Переваги нашої доставки вантажів з Казахстану в Україну

Ми здійснюємо доставку вантажів у Казахстан з 2007 року. Протягом усього цього довгого часу нам вдалося повністю налагодити необхідні зв'язки, щоб транспортування товарів відбувалася найшвидшим і найдешевшим способом.

Завдяки налагодженому транспортному потоку і відпрацьованою схемою вантажоперевезень з України в Казахстан ми можемо запропонувати своїм клієнтам ціни на 5-7% нижче, ніж у конкурентів.

В нашій компанії відмінно налагоджена логістика, що дозволяє проводити транспортування всіх груп товарів найоптимальнішими маршрутами. Завдяки сучасним технологіям, які використовує наша організація, є можливість повного контролю над вантажем під час всієї транспортування.

Ми пропонуємо вам доставка вантажів Казахстан за вигідними для ринку цінами, так як завдяки поученному за весь час роботи досвіду, ми зуміли розробити найбільш короткі і швидкі маршрути. Не всі компанії, які надають послуги з міжнародних транспортувань вантажів, здатні розробити маршрут з урахуванням всіх особливостей місцевості, і тільки досвід дає можливість врахувати всі необхідні нюанси, щоб транспортування пройшла на найбільш оптимальних і вигідних умовах.

Переконайтеся в нашому професіоналізмі — зробіть замовлення

На ринку міжнародних вантажних перевезень наша компанія займає лідируючі позиції. Багаторічний досвід міжнародних перевезень продукції різного типу дав нам можливість максимально оптимізувати маршрут з урахуванням всіх особливостей напряму, завдяки чому вантажоперевезення з нашою компанією будуть для вас самим вигідним і економним рішенням.

Також вам може бути цікаво: міжнародні вантажоперевезення,контейнерні перевезення вантажів, доставка вантажів у Росію, негабаритні перевезення.

Вантажоперевезення з Казахстану від компанії «ЄТС»

Казахстан є нашим найбільшим торговим партнером і входить у трійку лідерів серед країн СНД за обсягом товарообігу. З цієї причини вантажоперевезення по напрямку Казахстан-Україна є вельми популярними.

Багаторічний досвід роботи у сфері транспортної логістики та організації доставки вантажів у країни СНД дозволяє нам з упевненістю стверджувати: якщо ви звернетеся за допомогою в компанію «Європейські транспортні системи», ваш вантаж буде доставлений в пункт призначення без запізнень. Наші кваліфіковані фахівці зроблять все можливе, щоб перевезення вантажів з Казахстану стала для вас простим завданням.

Ми підготуємо всі необхідні супровідні документи, складемо найбільш оптимальний за часом маршрут поїздки, а також підберемо транспортний засіб з урахуванням особливостей транспортованого вантажу. У нашому автопарку представлені автомобільні фури сучасного зразка, які придатні для перевезення рідких, сипучих, небезпечних і інших речовин. Нам під силу абсолютно будь-яка доставка вантажів з Казахстану. Переконайтеся в цьому самостійно, зателефонувавши за одним з контактних номерів телефону, ви бачите на сайті.

Перевезення вантажів по Казахстану: вартість послуги

Якщо ви завітали на цю сторінку, вас напевно цікавлять ціни на вантажоперевезення Україна-Казахстан. Як показує досвід, дана послуга є доступною для більшості замовників. Розрахувати вартість транспортування вантажу з України в Казахстан ви можете самостійно за допомогою спеціальної онлайн-форми. У ній необхідно вказати тип послуги, характеристики вантажу, а також свої контактні дані. Зорієнтувати вас з вартості послуги також можуть наші кваліфіковані менеджери. Зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону, які ви бачите на сайті, і задайте їм всі питання, що цікавлять вас.

Компанія «Європейські транспортні системи» з радістю допоможе вам у організації доставки вантажу в країни СНД і вантажоперевезення до Німеччини. Завдяки накопиченому за час роботи досвіду, а також високому професіоналізму кожного співробітника, ми маємо можливість надати своїм клієнтам значні гарантії. Співпрацюючи з нами, ви зможете переконатися в тому, що вантажоперевезення по Казахстану — це просто!