Доставка контейнера від клієнта до порта

Так як ми вже знаємо три види контейнерних перевезень, а саме за допомогою автомобільного транспорту, залізничні, а так само морські, мова піде про самому економічному вигляді перевезення контейнера. Найбільш вигідною у фінансовому плані є морська перевезення контейнера. Але що б добитися результату навантаження контейнера з вашим вантажем на баржу потрібно доставити його в порт. Як же це відбувається?

Доставка контейнера до порту

контейнерні перевезення вантажівДоставка вантажу від клієнта до порта або як її ще називають (DoortoPortDelivery) –один з найпопулярніших видів перевезення контейнера серед наших клієнтів. В той момент, коли у клієнта все готово, зібрані необхідні документи, а саме пакинг-лист, рахунок фактура, експортна накладна та сертифікат про походження вантажу ми відправляємо на завантаження порожній контейнер. Контейнери, які ми подаємо під завантаження,знаходяться в чистому стані зсередини і зовні, справні і повністю підготовлені до навантаження в них певного виду товару. Для здійснення вантажоперевезення ми подаємо транспорт тільки провідних виробників відомих у всьому світі. При організації вантажний перевезення контейнера ми стежимо, щоб транспорт обов'язково подавався в справному стані і підготовлений точно під вантаж завантажений. Вантаж у контейнері розміщується максимально безпечним чином щоб уникнути будь-яких деформацій або тертя об кузов,і так само щоб організувати мінімальну небезпеку пошкоджень при завантаженні та вивантаженні. За закінчення вантаження вантажу в контейнер його закривають і опломбують за встановленими нормами. По прибуттю в пункт призначення, завантажені контейнери здаються тільки після ретельного зовнішнього огляду їх стану та визначення відповідності пломби відправника.

Перевезення контейнерів автомобільним транспортом

Для перевезення контейнера автомобільним транспортом використовуються найчастіше двадцяти футові контейнери або скорочено TEU від англ. Twenty-foot equivalent unit. ISO-контейнер це стандартна металева коробка шістсот десять сантиметрів у довжину, що є стандартним розміром, який може транспортуватися різними видами транспорту (автомобільним,морським, залізничним. Контейнеровози дуже зручні в перевезення таких контейнерів, на них часто ставлять гідравлічні навантажувачі, що дає можливість занурити завантажений товаром контейнер прямо на спеціально підготовлену автомобільну платформу для контейнера. Такі навантажувачі з легкістю можуть помістити контейнер з землі або іншого транспортного вантажівки без потреби крана, якщо ж таких немає, то використовують звичайний кран – навантажувач. Ми забезпечуємо безпеку надійність і схоронність перевезеного товару в дорозі. По прибуттю в порт контейнер знімається з автомобіля, оглядають і завантажується на судно, яке далі перевозить ваш товар по морю.