Вантажоперевезення у Великобританії

вантажоперевезення в Англію
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

перевезення вантажів з Англії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з Англії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з великобританії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Вантажоперевезення - це складне завдання, яку повинні виконувати тільки професіонали та фахівці. Важливо не тільки правильно упакувати вантажі, але і вибрати правильний спосіб перевезення, щоб не витратити стан на витрати. І неправильний вибір може не тільки забрати у вас багато сил і грошей, але і коштувати всього вантажу. Якщо ви хочете отримати якісні та доступні послуги за цінами, то необхідно звертатися в компанію ЄТС. У нас можна швидко замовити перевезення вантажів в Англію з України.

Особливості вантажоперевезення з Великобританії в Україну

Англія - одна з найбільших країн Європи, які продає і купує товари з нашої країни, а також є посередником під час операцій. Саме тому майже всі бізнесмени-міжнародники хоча б раз стикалися з тим, щоб транспортувати вантажі туди або з цієї держави.

Основні труднощі, з якими можна зіткнутися під час перевезення в Англію з України:

  • Вибір способу перевезення. Так як Великобританія - це острівна країна, то раніше товари з нашої держави перевозилися туди кількома способами. Це може бути авіаційний транспорт або ж морська перевезення. Складність в тому, що багато товарів необхідно доставляти тільки протягом декількох днів (а іноді і годин), щоб вони не зіпсувалися. З-за цього тим, хто займається перевезенням вантажу в Англію, доводиться витратити більше грошей або ж ризикувати виробами.
  • Документація. Далеко не завжди керівники великих торгових компаній в Україні або просто підприємці можуть правильно оформити всі документи для доставки вантажів у Великобританію. Потрібен цілий пакет паперів, з підписами і печатками від держави, масою інших деталей, при співпраці як з митною службою в нашій країні, так і в країні-одержувачі.
  • Транспортна компанія. Природно, при відсутності досвіду, найкраще буде звернутися у фірму, яка перевозить товари. Вибрати її - це ще одна складне завдання, адже не можна бути впевненим у тому, що ви зверніться до кращим. Тому краще всього буде скористатися послугами компанії ЕТС.

Це три найбільш важливих фактора, від яких залежить те, наскільки ефективною і продуманої буде ваша доставка. І відповідно - наскільки багато грошей, часу і сил ви витратите, щоб все зробити правильно.

Як заощадити на доставці вантажів у Великобританії?

Щоб перевезти вантажі у Великобританії або Лондон, необхідно враховувати те, що доведеться проїхати через кілька країн по Європі, перетинати море і потім ще й проїхати на території Англії. Доведеться врахувати безліч чинників.

Раніше на острів перевозили все виключно авіа шляхом із Західної Європи. Інші країни користувалися послугами морської доставки. Але з часом кращим варіантом стало використання автомобільної перевезення, тому що вона має меншу вартість і більш підходяща для українських бізнесменів.

Ціна доставки вантажів з Англії з допомогою автомобільних шляхів набагато дешевше, ніж авіаційний чи морський. Між Англією і Європою провели тунелі, тому тепер можна комбінувати або використовувати тільки авто. Також вас може зацікавити міжнародні вантажні перевезення.

Де замовити перевезення вантажів з Англії?

Ми надаємо послуги доставки вантажів в Англію за доступною вартості і пропонуємо масу інших корисних послуг:

  1. Ціна вантажоперевезення з Великобританії - дуже низька і підходить для будь-якого підприємця.
  2. Надійність і безпеку всіх вантажів і товарів.
  3. Оформлення документів, які потрібні для перевезення.
  4. Упаковка будь-якого виду товарів.
  5. Вантаження і вивантаження виробів та багато іншого.

Замовити перевезення вантажів з Англії в Україну від ЄТС можна швидко і недорого.