Вантажоперевезення з Вірменії

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Вірменія — це держава Закавказзя, яке розташоване на півночі Передньої Азії. Незважаючи на те, що країна не має виходу до моря, вона веде активну зовнішню торгівлю. Найближчі сусіди і торговельні партнери Вірменії — Азербайджан, Туреччина, Іран і Грузія. Крім цих держав, Республіка полягає в торгових відносинах з Німеччиною, Китаєм, США, Росією, Україною, Бельгією, Італією та ін

Чому вантажоперевезення з Вірменії настільки затребувані?

У ці країни експортується така продукція, як алкоголь, продукти харчування, мінеральні продукти, метали, дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння, товари хімічної промисловості та багато іншого. На територію Вірменії надходить паперова продукція, нафта, газ, тютюнові вироби, продукти харчування і т. д. Вантажоперевезення у Вірменію з України, хоча і займають невелику частку у транспортних потоках обох держав, однак є дуже важливими для економіки.

Скільки коштують вантажоперевезення у Вірменію з України?

Компанія «Європейські транспортні системи», який надає послуги з доставки вантажів з Вірменії протягом багатьох років. У нашому штаті працюють кваліфіковані менеджери, логісти та водії. Ми володіємо власним добре розвиненим автопарком, самостійно складаємо маршрут поїздки і пропонуємо вигідні умови співпраці. На вантажоперевезення з Вірменії ціна є досить низькою. Ви можете прорахувати її самостійно за допомогою спеціальної форми на сайті. Отримати професійну консультацію з питань міжнародних перевезень також можна по телефону. Кваліфіковані менеджери ЄТС оголосять вартість послуги і допоможуть оформити замовлення. Ми не сумніваємося в тому, що доставка вантажів з Вірменії, ціна якого досить демократична, залишить у вас тільки позитивні враження.

Доставка вантажів з Вірменії: переваги від ЄТС

Усі, хто вирішив замовити доставку вантажів до Вірменії України від ЄТС, отримують масу незаперечних переваг. Серед них можна виділити:

  • професійна консультація з будь-яких питань;
  • розробка оптимального за ціною і термінами маршруту поїздки;
  • підбір індивідуальних транспортного засобу, виходячи з класифікації та обсягів вантажу;
  • великий досвід у перетині кордонів та проходженні митного контролю;
  • найбільш вигідні ціни на міжнародні вантажні перевезення.

Як показує практика, доставка вантажів у Вірменії не займає багато часу. Крім того, співпрацюючи з нами, ви довіряєте свій вантаж кваліфікованим водіям з великим досвідом роботи. Вони здатні впоратися з будь-якими непередбаченими ситуаціями на дорозі і завжди дотримуються строки доставки.

Перевезення вантажів з Вірменії: як замовити?

Наша компанія пропонує вам замовити перевезення вантажів з Вірменії в Україну на вигідних умовах. Ми працюємо з усіма видами вантажів, включаючи небезпечні, негабаритні та збірні. Транспортування збірних вантажів — це найбільш економічний варіант перевезення невеликих партій продукції. Вам не потрібно замовляти окремий транспортний засіб, а лише сплатити те місце в кузові, яке займає посилка.

Ми доставимо ваш вантаж в призначене місце в максимально короткі терміни. Наші фахівці перевозять товари через кордони з дотриманням всіх правил і вимог. Тому перевезення вантажу у Вірменію від ЄТС не стане приводом для хвилювання. А вигідні тарифи на послуги дозволять істотно заощадити свій бюджет. Для отримання детальнішої інформації зателефонуйте за номером телефону, який ви бачите на сайті компанії.