Доставка вантажів з Австрії

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Австрія - це одна з найбагатших країн у світі, а її розташування і промисловість робить її ідеальною країною для транзиту. Через це держава в Україну доставляють вантажі майже вся Європа, а безпосередньо Австрія торгує з нами як легкою промисловістю, харчовими продуктами, так і цінними копалинами і деревиною.

Ціна на вантажоперевезення з Австрії в Україну

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврохура 20-22 тонн від 45 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 36 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 32 грн.
Газель до 2 тонн від 26 грн.

*Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Вантажоперевезення з Австрії - найкращі послуги від професіоналів

Якщо вам потрібно доставити вантаж в Австрію, то кращим варіантом буде звернутися в професійну логістичну компанію ЄТС. Замовити перевезення вантажів з Австрії в Україну в нашій фірмі - це швидко, надійно і недорого.

Широкий асортимент доставки вантажів з Австрії в Україну від ЄТС

Щоб замовити перевезення вантажу в Австрію, необхідно звертатися виключно до професіоналів, тому що тільки в цьому випадку можна бути впевненим в якості і безпечності товарів.

Компанія ЄТС надає великий вибір послуг, які забезпечують максимальну ефективність процесу перевезення. Наші переваги в таких факторах:

доставка вантажів з австрії

  • Найкраща ціна на вантажоперевезення з Австрії, яка розраховується відповідно з особливостями доставки, характеристик і обсягу вантажів, його вимог та пункту отримання.
  • Можливість вибору пункту отримання від “двері”. Ми займаємося не тільки комерційної доставкою та перевезенням товару бізнесменів, але й звичайної перевезенням для приватних користувачів. Наприклад, вам треба переїхати з Херсона у Відень, то ми готові занурити і доставити ваші речі в це місто.
  • Наші співробітники займаються оформленням всіх документів і дозволів, щоб без проблем пройти митний контроль та інші країни ЄС. Пам'ятайте, що цим повинні займатися фахівці, тому що будь-яка помилка може стати причиною затримання вашого товару на кордоні.
  • Щоб ви були впевнені у схоронності товарів під час надання послуги доставки вантажів з Австрії оформляється страховка. Ми подбаємо про те, щоб вироби прийшли в пункт отримання в повній безпеці. Крім того, в договорі немає такого пункту, як несподівані витрати, тому що ми до найменших деталей продумуємо маршрут.

Вантажоперевезення в Австрію України - етапи замовлення послуги і доставка

Компанія ЄТС - професіонал у сфері доставки вантажів в Австрію. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг за оптимальною вартістю. Щоб замовити перевезення товару в іншу країну, потрібно виконати кілька простих етапів:

  1. Через сайт замовити доставку вантажів, необхідно подзвонити нашому менеджеру або скористатися формою на сайті ЄТС. Ми визначимо основний пакет послуг, і виконаємо розрахунок вартості.
  2. Менеджери спільно з водіями продумують оптимальний маршрут, який допоможе заощадити час і гроші. Він враховує особливості дороги, її стан і масу інших чинників, адже далеко не завжди найкоротший маршрут є кращим.
  3. Вантажоперевезення в Австрію з України почнеться після підписання контракту, коли наші фахівці виконують навантаження товару. Це відбувається з усіма вимогами і у відповідності з особливостями виробів. Ми використовуємо спеціалізовану техніку, щоб забезпечити збереження товарів і надійність.
  4. Під час перевезення, фахівці постійно перевіряють товари, щоб упевнитися в їх безпеки. Завдяки GPS-трекерам та власник вантажів може стежити за ним.
  5. Після прибуття в пункт, професіонали вивантажують товар на склад власника або інший пункт. Ви зможете переконатися в цілості всіх товарів і впевниться в тому, що послуги були виконані на найвищому рівні.

Замовити доставку вантажів в Австрію України від логістичної компанії ЕТС - це вибрати професіоналізм, якість і безпека. Також ми забезпечимо вам кращу і оптимальну ціну доставки вантажів з Австрії.