Доставка вантажів з Азербайджану

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Республіка Азербайджан — це держава Закавказзя з досить високим рівнем життя. За рахунок цього споживчі запити населення безперервно зростають. Разом з цим розвиваються і зовнішні торговельні відносини Азербайджану з сусідніми країнами, а також з Україною, Європою і ЄС. Вантажоперевезення в Азербайджан з України добре налагоджені, однак існують деякі нюанси, про які не можна забувати при їх здійсненні.

Вантажоперевезення з Азербайджану та їх особливості

На сьогоднішній день найбільш економічним способом доставки вантажів в Азербайджан вважаються автовантажоперевезення. На автомобільний транспорт припадає основна частина вантажопотоку з України і країн ЄС. За допомогою автомобілів на територію Республіки транспортується така продукція, як промислове та торгівельне обладнання, виробниче сировина, техніка та автомобілі, запчастини, комплектуючі, продукти харчування, побутові товари та багато іншого.

Ціна на вантажоперевезення з Азербайджану в Україну

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврохура 20-22 тонн від 42 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 35 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 26 грн.
Газель до 2 тонн від 19 грн.

*Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Доставка вантажів з Азербайджану в Україну від компанії ЕТС

доставка вантажів з азербайджану

Вирішивши замовити доставку вантажів з Азербайджану в Україну від ЄТС, ви отримуєте наступні переваги:

  • вигідна вартість, яка формується виходячи з характеристик вантажу та відстані транспортування;
  • індивідуальний підбір найбільш відповідного транспортного засобу;
  • розробка оптимального часу і вартості маршруту поїздки;
  • великий досвід у перетині кордонів та проходженні митного контролю;
  • консультація кваліфікованих менеджерів з будь-яких питань.

В компанії ЕТС доставка вантажів в Азербайджан здійснюється досвідченими водіями. Вони можуть впоратися з будь-якими неприємностями на дорозі і відповідають за збереження вантажу. Всі транспортні засоби компанії регулярно проходять технічний огляд. Ми гарантуємо високу швидкість перевезення і дбайливе ставлення до вашого майна.

Скільки коштують вантажоперевезення в Азербайджан з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Азербайджану. Завдяки багаторічному досвіду роботи і розвиненою партнерської мережі, ми маємо можливість доставляти всі можливі види вантажів. У нашому автопарку представлені автомобілі різного призначення і вантажопідйомності. Наша компанія практикує перевезення небезпечних, негабаритних та збірних вантажів.

На вантажоперевезення з Азербайджану ціна є досить демократичною. Ви можете розрахувати вартість послуги самостійно за допомогою спеціальної форми або дізнатися за телефоном. Менеджери компанії з радістю проконсультують вас і допоможуть з оформленням замовлення. У більшості випадків на таку послугу, як доставка вантажів з Азербайджану, ціна залежить від відстані до пункту призначення і особливостей конкретного вантажу.

Перевезення вантажів в Азербайджан: що ми пропонуємо?

Якщо вас цікавить перевезення вантажів в Азербайджан з України, зателефонуйте нам! Ми з радістю допоможемо вам у здійсненні даної операції і надамо сучасний транспорт. Потрібна транспортування невеликої партії вантажу? Ця послуга доступна для всіх наших замовників. Її переваги очевидні: ви заплатите тільки за те місце в кузові, яке займає ваша посилка. Щоб замовити перевезення вантажів з Азербайджану в Україну, необхідно зв'язатися з менеджерами компанії. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована в спеціальному розділі сайту. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте масу переваг і гарантовано доступні ціни!