Вантажоперевезення в Білорусь

перевезення вантажів з Білорусії
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з Білорусії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з Білорусії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з Білорусії в Україну
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Україна і Білорусь знаходяться в тісних економічних відносинах. Це обумовлено не тільки географічним положенням країн, але й рівнем розвитку білоруської промисловості. На території Білорусії виробляється величезна кількість якісних і доступних за ціною товарів, які користуються великим попитом в Україні. Левову частку білоруського експорту становить продукція машинобудування і хімічної промисловості. Україна, у свою чергу, постачає на білоруський ринок продукцію металургійної та харчової промисловості.

Вантажоперевезення з Білорусії та їх особливості

На сьогоднішній день вантажоперевезення в Білорусь з України є, як ніколи, затребуваними. Обумовлено це погіршенням торговельних та економічних відносин з Росією. Наша компанія пропонує послуги міжнародного перевезення вантажів на вигідних умовах. Ми працюємо з усіма видами вантажів, включаючи рідкі, сипучі, негабаритні та збірні. У нашому автопарку представлені автомобілі різного призначення і вантажопідйомності. Ми підберемо найбільш оптимальний варіант з урахуванням ваших потреб.

Скільки коштують вантажоперевезення до Білорусі з України?

Компанія Європейські транспортні системи надає послуги доставки вантажів в Білорусь протягом багатьох років. Завдяки накопиченому досвіду та високому професіоналізму наших співробітників, ми здійснюємо перевезення на найвищому рівні. Власний автопарк компанії укомплектований сучасними транспортними засобами різної вантажопідйомності і призначення. У нас можна замовити транспортування рідких, сипучих, небезпечних та негабаритних вантажів.

На вантажоперевезення в Білорусь ціна є більш, ніж доступною. Вона формується виходячи з характеристик вантажу і довжини маршруту. Розрахувати її самостійно ви можете за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Також інформацію щодо вартості послуги можна дізнатися у наших менеджерів. Зателефонуйте за номером телефону, який вказаний на сайті, і ми відповімо на всі ваші запитання. На таку послугу, як доставка вантажів з Білорусії, ціна від ЄТС гарантовано вас порадує.

Доставка вантажів Білорусь: переваги від ЄТС

Якщо ви вирішили замовити доставку вантажів з Білорусії, зв'яжіться з нашими фахівцями. Ми з радістю допоможемо вам в цьому питанні і надамо найкращі умови співпраці. Наші клієнти отримують наступні переваги:

  • професійна консультація в будь-який зручний для вас час;
  • великий досвід у перетині кордонів та проходженні митного контролю;
  • індивідуальний підбір оптимального транспортного засобу;
  • розробка кращого маршруту з урахуванням ваших потреб;
  • доступні ціни на всі послуги компанії.

Співпрацюючи з нами, ви зможете переконатися в тому, що доставка вантажів Білорусь — це просто. Ми беремо на себе повну відповідальність за збереження вашого майна. Наші водії йдуть за заздалегідь спланованим маршрутами і дбайливо ставляться до транспортуються вантажів.

Перевезення вантажів з Білорусії: як замовити?

Щоб замовити міжнародні вантажні перевезення з Білорусії в Україну, заповнюйте спеціальну форму на сайті або телефонуйте за контактним номером телефону. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують по вартості на дану послугу. Завдяки наявності власного автопарку, ми ведемо лояльну цінову політику. Знизити транспортні витрати і скоротити час у дорозі також дозволяє ретельна робота наших логістів. За заздалегідь складеними маршрутами перевезення вантажу в Білорусь здійснюється набагато швидше. Залишилися питання? Задайте їх нашим менеджерам. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.