Перевезення в Бельгію

вантажоперевезення в Бельгію
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

перевезення вантажів з бельгії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з бельгії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка вантажів з бельгії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Бельгія - це невелика країна в Західній Європі, але вона є однією з основних по транспортуванню товарів з Україною. Держава сьогодні знаходиться на 11 місця в світі за обсягом вивезення товарів, електронної продукції та інших виробів. З України туди привозять в основному харчові продукти, метал або дерево.

Щоб замовити доставку вантажів з Бельгії в Україну за низькою ціною, звертайтеся в логістичну компанію ЄТС. Ми надаємо широкий спектр послуг, складемо вам максимально відповідний і ефективний маршрут, швидко і безпечно перевеземо ваш вантаж в місце доставки.

У чому особливості вантажоперевезення з Бельгії в Україну від ЄТС?

Найважливіше завдання під час перевезення товарів - скласти маршрут, який буде не тільки включати найкоротшу дорогу, але і враховувати інші фактори:

  • особливості поїздки за певним трасах, адже часто дороги можуть закритися на ремонт, і водієві доведеться витрачати час на очікування або швидко знайти альтернативний маршрут;
  • різні країни мають різні вимоги до того, що можна або не можна перевозити, як правильно це робити і які документи потрібні;
  • побажання замовників, адже часто просто немає можливості заплатити велику ціну за вантажоперевезення з Бельгії, тому необхідно скласти оптимальний маршрут, щоб заощадити;
  • складання проекту мультимодальній перевезення вантажу в Бельгію (в Брюссель або інші міста) з нашої держави рідко використовується, але якщо це необхідно, то наші експерти підберуть кілька видів транспорту.

Доставка вантажів з Бельгії - розрахувати вартість

Ціна доставки вантажів з Бельгії від компанії ЕТС підійде кожному підприємцю. У більшості випадків вартість залежить від основного чинника - вибору способу перевезення.

Бельгія знаходиться відносно недалеко від України і можна використовувати автомобільний транспорт, тому є можливість скласти такий маршрут, щоб не витрачати багато грошей на перевезення. Якщо потрібно дуже заощадити, то можна вибрати послугу вантажні перевезення в Бельгію України по морю. Це буде дешевше, але довше за часом.

Важливо так само, і особливості вашого вантажу. Деякі товари взагалі не можна перевозити морем або автомобілем, тому що вони можуть швидко зіпсується. Тоді доведеться користуватися авіатранспортом. Природно, вартість зросте.

Якщо ви зверніться в нашу логістичну компанію, то отримаєте виключно найкращі послуги та низькою ціною.

Перевезення вантажів з Бельгії - переваги компанії ЕТС

Вантажоперевезення в Бельгію України за допомогою нашої компанії - це маса переваг і вигідних характеристик:

  1. Автомобілі і транспорт. Ми надаємо послуги доставки вантажів з Бельгії з власними автомобілями, тому ви можете бути впевнені, що з нами ваш вантаж буде в безпеці. Якщо необхідно перевозити товари в холодному приміщенні, то ми підберемо спеціальний транспорт.
  2. Пакування і вивантаження. Щоб доставити вантажі в повній цілості необхідно, в першу чергу, правильно їх упакувати. Особливо це стосується крихких товарів, побутової техніки та електроніки, харчових продуктів, фармакології, а також виробів, які не виносять перепадів температури або вологості.
  3. Документи. Щоб швидко і без проблем виконати доставку вантажів в Бельгію, необхідно правильно оформити документацію на товари і для накладеної служби як України, так і Бельгії.

Замовити перевезення вантажів з Бельгії в Україну - це вибрати високу швидкість доставки, низьку вартість і кращі послуги. Також вас може зацікавити міжнародні перевезення.