Доставка вантажів з Болгарії

перевезення вантажів з Болгарії
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з Болгарії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з Болгарії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення в Болгарію
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Болгарія — це держава в Південно-Східній Європі, яке має власний вихід до Чорного моря. Країна межує з Туреччиною, Грецією, Македонією, Сербією та Румунією. Болгарія розташована на перетині найважливіших транспортних шляхів між Європою і Азією. В ній активно розвиваються галузі машинобудування і хімічної промисловості. Основна частина болгарського експорту припадає на побутову техніку, парфумерію, текстиль, взуття та галантерею. На ринок Болгарії з інших країн надходять вугілля, різні метали, добрива та інше.

Вантажоперевезення з Болгарії: нюанси та особливості

На сьогоднішній день вантажоперевезення в Болгарію з України в більшості випадків здійснюються автомобільним транспортом. Це обумовлене безліччю чинників, основною з яких вважається рентабельність автомобілів. Наша компанія володіє власним автопарком і практикує рефрижераторні перевезення. У нас можна замовити міжнародні вантажоперевезення на вигідних умовах. Ми з радістю вас проконсультуємо і допоможемо здійснити операцію.

Скільки коштують вантажоперевезення в Болгарію з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Болгарії на вигідних умовах. У цих цілях ми використовуємо сучасний автомобільний транспорт з нашого автопарку. Наявність власних фур різної вантажопідйомності, тягачів і рефрижераторів дозволяє нам здійснювати транспортування усіх видів вантажів. Наші кваліфіковані фахівці добре знаються на нюансах проходження митного контролю.

Ми беремо на себе вирішення всіх проблем, пов'язаних з доставкою вантажів за кордон. При цьому, на вантажоперевезення з Болгарії ціна є більш, ніж доступною. З даною інформацією можна ознайомитися в спеціальній таблиці. Також зорієнтувати вас по вартості можуть менеджери нашої компанії. Ми впевнені, що на таку послугу, як доставка вантажів в Болгарію, ціна не вдарить по вашому бюджету.

Доставка вантажів з Болгарії: переваги від ЄТС

Клієнти компанії, які вирішили замовити доставку вантажів в Болгарію з України, отримують від нас наступні переваги:

  • штат кваліфікованих фахівців, які в будь-який час готові прийти на допомогу;
  • власний автопарк з можливістю підібрати найкращий транспортний засіб;
  • розробка оптимального маршруту поїздки і можливість заощадити на транспортних витратах;
  • оперативне проходження митно-пропускних пунктів;
  • найбільш вигідні ціни на послуги вантажних перевезень.

Крім усього іншого, доставка вантажів в Болгарію передбачає дбайливе ставлення з боку водіїв. Наші досвідчені працівники подбають про те, щоб ваш вантаж був доставлений в призначене місце в цілості й схоронності.

Перевезення вантажів в Болгарію: як стати замовником?

На сьогоднішній день перевезення вантажу в Болгарії є одним з основних напрямів діяльності нашої компанії. Ми здійснюємо транспортування за заздалегідь складеним і добре знайомим маршрутами. Наші кваліфіковані фахівці подбають про те, щоб процедура проходження митного контролю не зайняла багато часу. Таким чином, терміни доставки не будуть порушені, а ви зможете уникнути великих грошових збитків.

Щоб замовити перевезення вантажів з Болгарії в Україну, необхідно заповнити спеціальну форму або зателефонуйте за контактним номером телефону. Менеджери ЄТС проконсультують вас по виниклих питань і допоможуть з оформленням замовлення.