Доставка вантажів з Чехії

доставка вантажів з Чехії
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

вантажоперевезення з Чехії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення в Чехію
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

перевезення вантажів з Чехії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Чехія — це європейська держава з грамотно побудованої і стабільною економічною системою. Країна має відносно невеликі географічні розміри та знаходиться на перетині найбільших європейських транспортних артерій. Завдяки цьому, вона не тільки виробляє, але і експортує широкий асортимент різноманітних товарів. Найбільш затребуваними серед них вважаються обладнання різного призначення, пакувальні матеріали, електротехнічні прилади, будівельні матеріали, канцелярські приналежності, продукти харчування, медикаменти та інше.

Вантажоперевезення з Чехії: особливості і нюанси

Зважаючи на географічне розташування країни і дорожнечі інших видів транспорту, вантажоперевезення в Чехію з України здійснюються автотранспортом. Наша компанія має великий досвід в сфері вантажоперевезень і володіє власним автопарком. Завдяки наявності автомобілів різної вантажопідйомності і призначення, ми здійснюємо перевезення небезпечних, негабаритних, рідких і інших вантажів. Вартість послуги від ЄТС є більш, ніж доступною. Переконайтеся в цьому самостійно. Проконсультуйтеся з нашими менеджерами в телефонному режимі.

Ціна на вантажоперевезення з Чехії в Україну

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврохура 20-22 тонн від 37 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 28 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 24 грн.
Газель до 2 тонн від 19 грн.

*Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Доставка вантажів з Чехії в Україну: переваги від ЄТС

доставка вантажів з чехії

Вирішивши замовити доставку вантажів в Чехію з України від компанії ЕТС, ви отримуєте наступні переваги:

  • професійна консультація від провідних фахівців у сфері логістики;
  • індивідуальний підбір відповідного транспортного засобу;
  • розробка маршруту з урахуванням потреб клієнта;
  • оперативне проходження кордону і митне оформлення;
  • вигідні тарифи на всі послуги.

Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти залишалися задоволені роботою компанії. Менеджери-логісти і водії ЄТС відповідально підходять до виконання поставлених завдань. Тому перевезення вантажів в Чехію від ЄТС здійснюється без будь-яких затримок.

Вантажоперевезення в Чехію з України: вартість послуг

Якщо вас цікавлять послуги доставки вантажів з Чехії, зв'яжіться з представниками компанії ЕТС. Ми маємо великий досвід у сфері міжнародних вантажоперевезень. У нашому автопарку представлені транспортні засоби різної вантажопідйомності і призначення. Кваліфіковані водії здійснюють перевезення за заздалегідь складеними маршрутами. Ми доставляємо вантажі будь-якого типу, в тому числі небезпечні, негабаритні, рідкі і т. д. На вантажоперевезення з Чехії ціна є досить демократичною.

Ви можете прорахувати її самостійно за допомогою спеціальної форми, яку ми розмістили на сайті. Також дану інформацію вам можуть надати наші менеджери. Зателефонуйте за контактним номером телефону, і вони з радістю проінформують вас про вартість. Завдяки високому професіоналізму співробітників ЄТС, доставка вантажів в Чехію, ціна якої є цілком доступною, ви зможете заощадити свої сили і час.

Перевезення вантажів в Чехії: як замовити?

Вирішили замовити міжнародні перевезення вантажів з Чехії в Україну? Тоді зв'яжіться з нами! Ми проінформуємо вас з питань вартості та термінів виконання замовлення. У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці, які підберуть підходяще транспортний засіб і складуть маршрут поїздки. Співпрацюючи з нами, ви зможете заощадити свої сили, час і кошти. Адже перевезення вантажу в Чехію від ЄТС обійдеться вам зовсім недорого. Вся необхідна контактна інформація для зв'язку з менеджерами розташована в спеціальному розділі сайту. Телефонуйте і консультуйтеся прямо зараз.