Вантажоперевезення в Данію

вантажоперевезення в Данію
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

вантажоперевезення з Данії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

доставка вантажів з Данії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

перевезення вантажів з Данії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Данія веде активні торговельні відносини з Україною, поставляючи сюди як метали і деревину, так і харчові товари і легку промисловість. Але є безліч труднощів з транспортуванням вантажів у цю країну, тому що вона має досить специфічне розташування (більшість міст на островах). Крім того, проблеми виникають, коли власники вантажів або підприємці намагаються перевезти незвичайні товари, тому що для цього потрібно спецтранспорт і детальні планування.

Якщо ви хочете замовити доставку вантажів з Данії в Україну, то звертайтеся в професійну логістичну компанію ЄТС. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг за доступною вартості.

Часті проблеми та наші переваги доставки вантажів у Данію

В першу чергу, ми гарантуємо кожному товару безпека. Незалежно від того, що саме ви хочете перевезти, можете бути впевненим, що воно прибуде на місце в цілості й схоронності. Ми підбираємо тип транспортування і самі авто виходячи з того, що потрібно доставити. Вантаж постійно перевіряється висококваліфікованим персоналом як під час вантаження і вивантаження, так і в дорозі, тому замовити перевезення вантажів із Данії в Україну від ЄТС - це максимально безпечно.   

Під час розрахунку вартості, немає такої графи, як “непередбачені витрати”, що дуже часто трапляється під час замовлення послуги доставки вантажів в Данію в аналогічних компаніях. Наші менеджери ще до виїзду проводять всі розрахунки і називають кінцеву суму, і в процесі вона не зміниться. Саме за це нас так і цінують постійні клієнти.

Вантажоперевезення з Данії: особливості, складності послуги, етапи виконання

Ще одним основним пунктом, який ви надаємо замовникам - це обов'язкове оформлення страховки. Таким чином, ви і ваш вантаж захищаєтеся від несподіваних обставин, які неможливо виключити. Наприклад, погані погодні умови або позаштатні ситуації на дорозі з боку інших водіїв. Також вас може зацікавити міжнародні вантажні перевезення.

Вантажоперевезення в Данію з України - це не тільки підбір автомобіля і оптимального маршруту, але й оформлення величезного кількість документації. В основному це митні декларації, дозволи, сертифікати і маса іншої паперової роботи. Це ми візьмемо на себе. У нашої компанії є спеціальний відділ, який подбає про те, щоб ваш вантаж без проблем транспортувався до місця. Ми все виконаємо дуже швидко і якісно.

Як замовити вантажоперевезення в Данію з України?

  • Замовлення послуги. Ви можете звернутися в нашу компанію до менеджера. Ми найближчим часом з вами зв'яжемося, щоб дізнатися всі деталі і тонкощі послуги перевезення.
  • Розрахунок ціни доставки вантажів в Данію з України. Після того, як ми оцінюємо обсяг роботи, маршрут та інші деталі, що складається контракт, в якому ви побачите загальну вартість. Додаткових націнок не буде.
  • Вибір автомобіля. Далеко не кожен вид транспорту можна використовувати для перевезення вантажів. І не всі вантажі можна перевозити в звичайних автомобілях або контейнерах. Наприклад, для харчових продуктів необхідно використовувати спеціальний транспорт з вентиляцією і системою охолодження.
  • Завантаження товарів. Щоб вантаж був у безпеці і прийшов в пункт доставки в повній цілості, він повинен бути правильно упакований і занурений в автомобілі. Ми подбаємо про ваш товар під час перевезення вантажів у Данію, навіть про самих крихких виробах.

Перевезення вантажів з Данії від ЄТС

Доставка вантажів в Данію (в Копенгаген або будь-який інший місто) з логістичною компанією ЄТС - це швидко, безпечно і економічно вигідно. Ми вже багато років працюємо в цій сфері, тому можемо доставити до пункту будь-які, навіть самі складні типи товарів, при цьому ми витратимо мінімальну кількість часу.

Наші фахівці нададуть вам найвигіднішу ціну на вантажоперевезення з Данії, яка буде розрахована ще до початку перевезення. З нами ви будете впевнені в тому, що отримаєте кращі послуги.