Доставка вантажів з Фінляндії

Доставка вантажів з Фінляндії - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Доставка вантажів з Фінляндії - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Доставка вантажів з Фінляндії - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Доставка вантажів з Фінляндії - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Наша країна має дуже тісні зв'язки з Фінляндією. З цієї держави транспортують як продукцію аграрного сектора, так і техніку, автомобілі, меблі, метали і деревину. Це пов'язано з тим, що сама країна має вигідні особливості вивозу товарів, а також може запропонувати багато якісного виробу.

Вантажоперевезення з Фінляндії від ЄТС - швидко і доступно

Але сьогодні досить важко виконати вантажоперевезення у Фінляндії з України, адже основні автомобільні та залізничні шляхи проходять через Росії, з-за чого можуть виникнути затримки чи проблеми. Саме тому найкраще буде звернутися в компанію за ЄТС послугою логістичної транспортування вантажу. Ми займаємося перевезенням за доступною вартості і в самі короткі терміни.

Перевезення вантажів з Фінляндії в Україну - особливості і складності

Незважаючи на те, що сьогодні можна знайти в мережі будь-яку інформацію, а бізнесмени часто мають в компанії відділи міжнародних контактів, самостійно займатися перевезеннями майже неможливо. Основна проблема в тому, що тут будь-яка помилка може призвести до втрати всього вантажу або величезним грошовим витратам.

Наприклад, особливості митних процедур. Найчастіше проблеми з документацією виявляються вже на кордоні, з-за чого потрібно витратити час, щоб виправити помилки, подати нові запити, підготувати папери… А вантаж в цей період все ще стояти і чекати, що може тривати кілька тижнів. Швидкопсувні продукти або товари, яких чекають в країні, це не витримають.

Ще однією проблемою є використання спеціального обладнання та автомобілів. Часто Фінляндія вимагає перевозити деякі товари в морозильних камерах або приміщеннях з вентиляцією. Крім того, у багатьох випадках це просто необхідно, інакше вантаж може повністю зіпсується.

Тому краще всього буде скористатися послугами перевезення вантажів у Фінляндії від професіоналів ЄТС. Також вас може зацікавити міжнародні перевезення.

Перевезення вантажів з Фінляндії - швидко і недорого

Замовити перевезення вантажів з Фінляндії в Україну - це зручно, швидко і дешево. Але потрібно буде визначитися з тим, який вид ви вибираєте, щоб ефективно перевезти товари. Від цього буде залежати й швидкість, і вартість, і безпеку.

  • Морські перевезення. Ціна вантажоперевезення з Фінляндії (наприклад, з порту в Хельсінкі) по морю буде набагато менше, ніж будь-які інші способи, але це буде не зовсім ефективно, адже доведеться робити велике коло. Але якщо ви транспортуєте, наприклад, одяг, то це буде досить зручний вид.
  • Автомобільний спосіб вважається найбільш підходящим. Це відносно швидко, ціна доставки вантажів з Фінляндії найдоступніша, а товари під час перевезення в повній безпеці.
  • Авіа - найдорожчий, але разом з цим, найдоступніший спосіб транспортування. Він підходить, якщо вам потрібно максимально швидко доставити товари.

Чому варто вибрати доставку вантажів у Фінляндії з нашою фірмою?

  • Доступна і низька ціна, яка визначається в залежності від обсягу вантажу, його особливостей, а також способу перевезення.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта під час складання маршруту доставки вантажів у Фінляндії.
  • Можливість мультимодальній перевезення або перевезення товару виключно автомобілями.
  • Підготовка документації, щоб швидко перетнути кордон.
  • Всі наші автомобілі обладнані системою стеження, тому керівники можуть у будь-який момент стежити за своїм вантажем.
  • Послуги доставки вантажів з Фінляндії виконуються кращими фахівцями, досвідченими, професійними водіями, техніками, експедиторами, вантажниками, менеджерами і багатьма іншими співробітниками.

Замовити доставку вантажів у Фінляндії з України швидко та недорого ви можете в логістичній компанії ЕТС.