Вантажоперевезення в Грецію

доставка вантажів з Греції
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

вантажоперевезення з Греції
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення до Греції
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

перевезення вантажів з Греції
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Греція — це країна в Південній Європі, яка розташована на Балканському півострові та островах в Егейському та Іонічному морях. Незважаючи на це, вона має сухопутні кордони з такими державами, як Албанія, Туреччина, Болгарія та Республіки Македонія. Греція є відмінним місцем для відпочинку і туризму, вражає своєю архітектурою та краєвидами. Однак це зовсім не заважає їй розвивати всі види промисловості, включаючи будівельну, харчову, хімічну та інші. У багатьох державах Європи використовуються вироблені в Греції ліфти, ескалатори, підйомники та ін

Вантажоперевезення з Греції та їх особливості

Будучи індустріально-аграрною державою, Греція експортує різну продукцію по всьому світу. На територію країни також надходять різноманітні товари, в тому числі, з України. Добре розвинена транспортна інфраструктура Греції і держав, розташованих на шляху до неї, дозволяє здійснювати вантажоперевезення в Грецію з України автомобільним транспортом. Такий спосіб транспортування є оптимальним за термінами і вартістю. Він є максимально рентабельним і повністю окупається. Послуги перевезення вантажів з України в Грецію надає компанія ЄТС. Ми гарантуємо вигідні умови співпраці та виконання взятих перед замовником зобов'язань.

Скільки коштують вантажоперевезення в Грецію з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів у Грецію на протязі багатьох років. У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Автопарк компанії укомплектований сучасними транспортними засобами, які регулярно проходять технічний огляд. Ми здійснюємо транспортування усіх видів вантажів, зокрема небезпечних, негабаритних та збірних. На вантажні перевезення з Греції ціна не вдарить по вашому бюджету. Розрахуйте її самостійно за допомогою спеціальної форми на сайті або зв'яжіться з менеджерами компанії. Ми з радістю відповімо на виниклі у вас питання і поінформуємо про вартість послуги. На таку послугу, як доставка вантажів з Греції, ціна формується виходячи з особливостей вантажу та відстані поїздки.

Доставка вантажів в Грецію: переваги від ЄТС

Вирішивши замовити доставку вантажів з Греції в Україну від ЄТС, ви гарантовано отримуєте наступні переваги:

  • великий досвід у проходженні митного контролю;
  • використання готових методів міжнародних перевезень;
  • знання європейських транспортних магістралей;
  • індивідуальний підбір оптимального транспортного засобу;
  • вигідні тарифи на всі послуги компанії.

На сьогоднішній день доставка вантажів в Грецію є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Ми маємо безліч готових рішень, з якими з радістю вас ознайомимо. Кваліфіковані менеджери ЄТС завжди на зв'язку з клієнтами і готові відповісти на будь-які ваші питання.

Перевезення вантажів з Греції: як оформити замовлення?

Вирішили замовити перевезення вантажів в Грецію з України? Все, що для цього потрібно, це заповнити спеціальну форму або зателефонувати за контактним номером телефону. Наші умови співпраці є максимально вигідними. Ми беремо на себе повну відповідальність за збереження вашого майна і завжди дотримуємося призначені терміни. Водії з багаторічним досвідом роботи можуть впоратися з будь-якими неприємностями на дорозі. Вам залишається тільки оформити замовлення, і чекати завершення операції. Перевезення вантажу в Грецію від ЄТС дозволить заощадити не тільки грошові кошти, але і нерви.