Вантажоперевезення в Грузію

перевезення вантажів з грузії
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з грузії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення в Грузію
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з грузії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Грузія — це стрімко розвивається держава Кавказу і Причорномор'я. Сильний інтерес до Грузії з боку іноземних компаній обумовлений рядом факторів, серед яких: динамічний розвиток економіки, активна співпраця з світовим співтовариством, а також високий рівень підприємницької інфраструктури.

Міжнародна торгівля стрімко розвивається і разом з цим висуває все більші вимоги до транспортної інфраструктури Грузії. Адже з урахуванням природних умов та географічного положення, в якісному транспортному обслуговуванні зовнішніх торгових контрактів потребують, як грузинські підприємства, так і постачальники.

Вантажоперевезення з Грузії та їх особливості

На сьогоднішній день міжнародні вантажоперевезення в Грузію з України найчастіше здійснюються автомобільним транспортом. Незважаючи на уявну простоту операції, тільки надійний і досвідчений перевізник може впоратися з нею на всі сто. Наша компанія завоювала довіру замовників, завдяки своїм грамотно складеним логістичним проектів. Ми зуміли оптимізувати транспортні витрати, тому пропонуємо клієнтам найбільш низькі тарифи на перевезення.

Вантажоперевезення в Грузію з України: вартість послуг

Наша компанія протягом багатьох років надає послуги доставки вантажів з Грузії. Ми маємо великий досвід в перетині кордонів і проходження митного контролю. Автопарк компанії укомплектований сучасними транспортними засобами різної вантажопідйомності і призначення. Тому перевезення рідких, сипучих, небезпечних і збірних вантажів не складе для нас ніякої праці. На вантажоперевезення з Грузії ціна є досить демократичною.

Вона залежить, насамперед, від характеристик вантажу та відстані поїздки. Ви можете розрахувати її самостійно на нашому сайті або ж звернутися за допомогою до менеджерів. Фахівці ЄТС з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують по вартості на дану послугу. Доставка вантажів з Грузії, ціна якої вас неодмінно порадує, нашою компанією здійснюється на професійному рівні.

Доставка вантажів з Грузії: переваги від ЄТС

Вирішили замовити доставку вантажів з Грузії в Україну? Компанія Європейські транспортні системи стане вашим надійним партнером на довгі роки. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

  • консультація фахівців у будь-який зручний для вас час;
  • індивідуальний підбір транспортного засобу;
  • розробка оптимального за ціною і часу маршруту поїздки;
  • оперативне проходження митно-пропускних пунктів;
  • доступні ціни на послуги міжнародних вантажних перевезень.

Таким чином, доставка вантажів до Грузії повністю лягає на наші плечі. А ви, в свою чергу, зможете заощадити свої сили, час і гроші!

Перевезення вантажів до Грузії: як замовити?

Щоб замовити перевезення вантажів з Грузії в Україну, необхідно заповнити спеціальну онлайн-форму або зв'язатися з менеджерами компанії. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована в спеціальному розділі сайту. Співробітники ЄТС з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з оформленням замовлення.

Ми оперативно розробимо для вас найкращий маршрут поїздки і підберемо оптимальне транспортний засіб. Таким чином, ви зможете заощадити свій час, сили і кошти. Перевезення вантажу в Грузії здійснюється кращими співробітниками нашої компанії. Ми гарантуємо дбайливе ставлення до майна замовників і дотримання призначених термінів.