Вантажоперевезення в Іспанію

вантажоперевезення в Іспанію
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

перевезення вантажів з іспанії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з іспанії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка вантажів з іспанії
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Іспанія-Україна є одним з найпоширеніших і затребуваних маршрутів. Країна експортує продукцію аграрної промисловості, побутову техніку, одяг і багато іншого. І майже кожна велика торгова компанія в Україні хоча б раз потребує перевезення вантажу в Іспанію. Самостійно зайнятися цим буде дуже складно, тому краще всього звернутися в професійну логістичну компанію ЄТС.

Вантажоперевезення з Іспанії - вигідно, швидко і доступно

Ми пропонуємо широкий асортимент послуг за низькою ціною. В короткі терміни ми доставимо ваші товари до місця отримання і подбаємо про те, щоб у вас не виникло ніяких проблем. Замовити доставку вантажів з Іспанії в Україну від ЄТС - швидко, безпечно для товару і у відповідності з вашими вимогами.

Різні способи вантажоперевезення до Іспанії з України

Є кілька різноманітних способів перевезення вантажу в Іспанію. Це може бути морський, авіаційний або автомобільний транспорт. Вони мають свої переваги і недоліки, але в цілому це залежить від того, який у вас бюджет і який товар потрібно перевезти.

Наприклад, авіаперевезення відрізняються максимальною оперативністю, але при цьому потрібно буде заплатити набагато більшу суму, ніж при інших перевезеннях. Це не дуже ефективно, якщо у вас товари, які не є швидкопсувними.

Морський транспорт допоможе вам зменшити ціну вантажоперевезення з Іспанії, тому що він найбільш дешевий і доступний, але це забере у вас багато часу. Товар занурюється в контейнери і протягом декількох тижнів або місяців пливуть по морю. Але тут потрібно пам'ятати, що і до порту вантажі ще потрібно буде доставити. Якщо вам потрібно від Мадрида до Києва привезти товари, то потрібно довезти його з автомобіля до мору, потім занурити, і після вивантаження в Україні знову скористатися авто або залізничним транспортом.

Якщо ви хочете замовити перевезення вантажів в Іспанії з України, то кращим виходом буде відразу користуватися автомобілями. Компанія ЄТС допоможе вам скласти найбільш оптимальний маршрут і співвідношення ціни-якості.

Замовте доставку вантажів з Іспанії - додаткові плюси

  • Кращі автомобілі. Наша компанія має власний автопарк, в якому є велика кількість різних за розмірами і призначенням авто, що використовуються для доставки вантажів із Іспанії. Ми можемо привезти будь-які товари в обмежені терміни, при цьому вам не потрібно буде побоюватися за цілісність виробів. Вони відповідають Євростандартам, а також мають GPS-трекери.
  • Професійні співробітники. Природно, перший запорука безпеки вашого товару - це те, щоб його доручили досвідченим фахівцям. Вантажоперевезення з Іспанії в Україну виконуються виключно професіонали, як і навантаження, вивантаження і перевірку товарів.
  • Митне оформлення. Від правильності документації та наявності дозволів, залежить те, наскільки швидко і легко буде доставити товар. Щоб він не затримувався на кордоні, ми заздалегідь подбаємо про всіх паперах. Будь-яка документація буде передаватися замовнику для контролю.

Переваги компанії ЕТС у перевезенні вантажів в Іспанію

Крім перерахованих раніше особливостей роботи нашої компанії, замовник отримує і масу інших переваг:

  • низька ціна доставки вантажів з Іспанії та усіх додаткових послуг;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • складання маршруту у відповідності з вимогами замовника;
  • облік всіх побажань і особливостей товару;
  • можливість стежити за кожним товарів завдяки GPS-трекерам на авто;
  • правильна вантаження і вивантаження вантажів.

Доставка вантажів в Іспанію або перевезення його в нашу країну від ЄТС - це вигідно і якісно. Також вас може зацікавити міжнародні перевезення вантажів.