Вантажоперевезення в Киргизії

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Киргизія розташована в центральній частині Азії і характеризується гористою місцевістю. Країна не має виходу до моря, а її найближчими сухопутними сусідами є Узбекистан, Казахстан, Таджикистан і Китай. Економіка Киргизії розвинена дуже слабо, тому більша частина працездатного населення працює на території Росії.

Які особливості мають вантажоперевезення з Киргизії?

здебільшого Киргизія живе за рахунок імпортованих з інших держав газу, нафти, хімікатів, продуктів харчування, автомобілів та іншої продукції. Обумовлено це слабким розвитком промислового виробництва, з-за чого більшість людей змушені займатися виключно сільським господарством і тваринництвом. Тому Киргизія займається активним експортом бавовни, вовни, м'яса, тютюну, текстилю, сурми, золота і взуття.

У зв'язку з відсутністю у країни прямого виходу до моря, вантажоперевезення в Киргизії з України та інших країн здебільшого здійснюються автомобільним, залізничним та повітряним транспортом. Найбільш рентабельним і, як наслідок, затребуваним з них вважається автомобільний. Незважаючи на слабке розвиток дорожньої інфраструктури, саме автомобілі найчастіше застосовуються для транспортування різної продукції.

Вантажоперевезення в Киргизії України та їх вартість

За найбільш вигідними цінами послуги доставки вантажів з Киргизії є наша компанія. Величезний штат кваліфікованих менеджерів, логістів та водіїв щодня працюють для того, щоб доставляти вантажі в різні точки світу. Ми володіємо власним добре укомплектованим автопарком, в якому представлені ТЗ різної вантажопідйомності і призначення. Наша компанія практикує перевезення небезпечних, негабаритних та збірних вантажів. Останній варіант є найбільш економічним для тих замовників, яким потрібна перевезення невеликої партії вантажу. На збірні вантажоперевезення в Киргизії ціна є дуже низькою, адже ви платите тільки за те місце, яке займає ваша посилка.

Вартість послуги ви можете порахувати самостійно. На сайті компанії є спеціальна онлайн-форма. Також інформацію, що стосується наших тарифів, можна дізнатися по телефону. Кваліфіковані менеджери ЄТС з радістю проконсультують вас і допоможуть з оформленням замовлення. Ми гарантуємо, що на таку послугу, як доставка вантажів з Киргизії, ціна від ЄТС вас приємно здивує і порадує. Телефонуйте і консультуйтеся прямо зараз!

Доставка вантажів в Киргизії від компанії ЕТС

Вирішивши замовити доставку вантажів з Киргизії в Україну від нашої компанії, ви отримуєте наступні переваги:

  • професійна консультація по телефону в будь-який час;
  • індивідуальний вибір транспортного засобу для кожного вантажу;
  • розробка оптимального за вартістю та термінами маршруту;
  • доступні ціни на міжнародні перевезення;
  • оперативне проходження митного контролю.

Ми гарантуємо, що доставка вантажів в Киргизії пройде на найвищому рівні. Наші фахівці подбають про всіх необхідних документах і збереження вашого майна. Співпрацюючи з нами, ви можете забути про хвилювання назавжди.

Перевезення вантажів з Киргизії: як оформити замовлення?

Щоб замовити перевезення вантажів з Киргизії в Україну, зателефонуйте за контактним номером телефону. Менеджери компанії завжди готові допомогти в вирішенні питань, пов'язаних з міжнародними перевезеннями вантажів. Ми проконсультуємо вас по термінах і вартості послуги, а також допоможемо з оформленням замовлення. Наші фахівці підберуть для вас оптимальний транспортний засіб, у відповідності з параметрами вантажу. Таким чином, перевезення вантажу в Киргизії не відніме у вас багато сил і часу.