Доставка вантажів з Латвії

перевезення вантажів з Латвії
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з Латвії
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з Латвії
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення в Латвію
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Латвія — це країна в північній частині Європи з добре розвинутою економічною системою. Найбільш потужними сферами діяльності держави вважаються туризм, логістика, банківська справа і харчова промисловість. Особлива увага приділяється саме логістики. Завдяки своєму географічному розташуванню, Латвія вважається важливим проміжним центром, через який проходить основна частина міжнародних вантажоперевезень.

Вантажоперевезення з Латвії та їх особливості

Вигідне географічне положення також дозволяє використовувати для транспортування товарів всі існуючі види транспорту. Головними економічними партнерами держави є Україна, Росія, Литва, Німеччина, Швеція, Великобританія, Естонія, Польща, Італія і Фінляндія. Найчастіше вантажоперевезення в Латвію з України здійснюються автомобільним транспортом. Цей спосіб вважається найбільш економічним і зручним.

Вантажоперевезення в Латвію України: як дізнатися вартість?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Латвії за допомогою автомобільного транспорту. Наш власний автопарк складається з сучасних транспортних засобів різної вантажопідйомності і призначення. Завдяки цьому ми маємо можливість здійснювати транспортування рідких, сипучих, небезпечних, негабаритних та збірних вантажів. На будь-які вантажоперевезення з Латвії ціна є більш, ніж доступною.

З приблизними цінами можна ознайомитися в спеціальній таблиці на нашому сайті. Ви також маєте можливість розрахувати вартість перевезення конкретного вантажу за допомогою онлайн-форми. На таку послугу, як доставка вантажів з Латвії, ціна формується виходячи з ваги продукції і довжини маршруту. Якщо вам знадобиться яка-небудь допомога або консультація, зверніться за номером телефону, який вказаний на сайті компанії.

Доставка вантажів з Латвії: переваги від ЄТС

Вирішивши замовити доставку вантажів в Латвію України від ЄТС, ви отримуєте наступні переваги:

  • вигідні умови співпраці;
  • розробка оптимального за вартістю і часу маршруту;
  • власний добре розвинений автопарк;
  • ретельний контроль справності всіх ТЗ;
  • дотримання термінів;
  • професійна консультація з питань вантажоперевезень.

На сьогоднішній день доставка вантажів в Латвії є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Ми маємо масу готових рішень, з якими з радістю вас познайомимо. Фахівці ЄТС також розробляють індивідуальні логістичні проекти. Який би варіант ви не вибрали, транспортування вашого вантажу буде проведена на найвищому рівні. Ми беремо на себе повну відповідальність за збереження майна замовників і виконуємо всі взяті на себе зобов'язання. Також вас може зацікавити міжнародні перевезення.

Перевезення вантажів у Латвії: як оформити замовлення?

Компанія ЄТС пропонує вам замовити перевезення вантажів з Латвії в Україну на вигідних умовах. Завдяки накопиченому за роки роботи досвіду, а також високому професіоналізму кожного співробітника, ми надаємо своїм замовникам значні гарантії. Тому, якщо ви потребуєте надійного та відповідального перевізника, звертайтеся в компанію ЄТС. Щоб оформити замовлення, заповнюйте спеціальну онлайн-форму або телефонуйте за контактним номером телефону. Менеджери компанії проконсультують вас з усіх питань. Співпрацюючи з нами, ви переконаєтеся, що перевезення вантажу в Латвію — це просто!