Доставка вантажів з Литви

доставка вантажів з Литви
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

вантажоперевезення з Литви
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення в Литву
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

перевезення вантажів з Литви
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Литва — найбільше прибалтійська держава в Північній Європі. Країна межує з Латвією, Білоруссю, Польщею та Росією. Литва має стабільну ринкову економіку, тому орієнтована на імпорт і експорт. Головними торговими партнерами для держави є Німеччина, Латвія та Польща. Країна подає на експорт таку продукцію, як енергетичне, транспортне та телекомунікаційне обладнання, продукти харчування, текстиль, фармацевтичні препарати та ін. На литовський ринок надходять хімічна продукція, метали, деревина, меблі, пластик, скло та інше.

Вантажоперевезення з Литви автотранспортному та їх особливості

Литва і Україна знаходяться в тісних економічних відносинах. Завдяки української промисловості і сільському господарству, литовський ринок поповнюється м'ясо-молочною продукцією, фруктами, овочами, зерновими злаками та кондитерськими виробами. Вантажоперевезення в Литву з України найчастіше здійснюються автомобільним транспортом. Він є найбільш економічним і повністю окупається. Наша компанія пропонує вам свої послуги перевезення вантажів у Литву. Ми маємо великий досвід в перетині кордонів і проходження митного контролю. У нашому автопарку представлені автомобілі різного призначення і вантажопідйомності. Тому ми можемо доставити вантажі всіх типів   починаючи від рідких і закінчуючи збірними.

Скільки коштують вантажоперевезення в Литву з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Литви за доступними цінами. Наявність власного автопарку дозволяє нам дотримуватися лояльної цінової політики. У своїй роботі ми використовуємо сучасні транспортні засоби різної вантажопідйомності і призначення. Тому у нас можна замовити доставку всіх видів вантажу, включаючи негабаритні, небезпечні і збірні. Фахівці компанії подбають про те, щоб фура з вашою продукцією успішно пройшла митний контроль.

З урахуванням усіх додаткових послуг, на вантажоперевезення в Литву ціна від ЄТС є більш, ніж доступною. Розрахуйте її самостійно за допомогою онлайн-форми або зв'яжіться з менеджерами компанії. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована в спеціальному розділі сайту. Ми абсолютно не сумніваємося в тому, що на таку послугу, як доставка вантажів з Литви, ціна вас приємно порадує.

Доставка вантажів з Литви: переваги від ЄТС

Клієнти, які вирішили замовити доставку вантажів в Литву з України, отримують від нашої компанії масу переваг. В першу чергу, це стосується злагодженої роботи персоналу, який може вирішити будь-які поставлені завдання. Співробітники компанії здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта і забезпечують:

  • професійну консультацію з питань вантажних перевезень;
  • розробку оптимальних маршрутів поїздки;
  • підбір кращого транспортного засобу виходячи з представлених в автопарку варіантів;
  • швидке проходження митного контролю і, як наслідок, уникнути грошових збитків;
  • вигідні тарифи на всі послуги.

Таким чином, доставка вантажів в Литву не відніме у вас багато сил і часу. Також вас може зацікавити міжнародні перевезення вантажів.

Перевезення вантажів в Литву: як стати замовником?

Наша компанія пропонує вам замовити перевезення вантажів з Литви в Україну на вигідних умовах. Наші кваліфіковані фахівці підберуть для вас найкращий транспортний засіб і складуть оптимальний маршрут поїздки. Співпрацюючи з нами, ви зможете заощадити свої сили, час і кошти. Ми розуміємо всі нюанси проходження митного контролю та подбаємо про те, щоб ця процедура не зайняла багато часу. Таким чином, ви зможете переконатися в тому, що перевезення вантажу в Литву — це просто!