Вантажоперевезення з Молдови

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Республіка Молдова — це держава в Південно-Східній Європі. Країна не має виходу до моря, а на суші межує з Україною і Румунією. Будучи аграрно-індустріальною державою, Молдова активно веде сільськогосподарську діяльність. Саме на сільському господарстві заснована її економіка. З причини низького рівня розвитку промисловості, велика частина товарів, що імпортуються в Молдову з інших країн. Одним з основних економічних партнерів для країни є Україна. Вантажоперевезення в Молдову з України найчастіше здійснюються автомобільним транспортом. Це обумовлено відносно невеликою відстанню між державами і рентабельністю даного виду перевезень.

Скільки коштують вантажоперевезення в Молдовию з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів у Молдову протягом багатьох років. Для цих цілей ми використовуємо сучасний автомобільний транспорт. У нашому автопарку представлені фури різної вантажопідйомності, тягачі і рефрижераторні установки. Таким чином, транспортування рідких, сипучих, небезпечних та негабаритних вантажів не складе для нас ніякої праці. Водії компанії йдуть за заздалегідь складеними маршрутами і дотримуються всі правила міжнародної доставки вантажів.

Вантажоперевезення з Молдови автотранспортом

На вантажоперевезення з Молдови ціна від ЄТС є більш, ніж доступною. Вартість транспортування по найпопулярнішим маршрутом зазначена в спеціальній таблиці. Ви також можете розрахувати її самостійно за допомогою спеціальної форми. Все, що вам потрібно, це вказати вагу вантажу і напрямок поїздки. Наші менеджери проведуть необхідні підрахунки і оперативно з вами зв'яжуться. Таким чином, доставка вантажів з Молдови, ціна якої є цілком демократичною, дозволить вам істотно заощадити свої кошти.

Доставка вантажів з Молдови: переваги від ЄТС

Клієнти, які вирішили замовити доставку вантажів з Молдови в Україну, гарантовано отримують від нашої компанії наступні переваги:

  • кваліфікований персонал з великим досвідом роботи;
  • сучасний автопарк і можливість підібрати підходящий транспортний засіб;
  • розробка оптимального за ціною і часу автомобіля на шляху маршруту;
  • оперативне проходження митно-пропускних пунктів;
  • вигідні тарифи на всі послуги, які надає наша компанія.

Наша компанія оперативно доставляє вантажі всіх типів на територію Молдови. Ми беремо на себе повну відповідальність за збереження вашого майна. Штат кваліфікованих фахівців подбає про те, щоб процедура проходження митного контролю пройшла успішно. Таким чином, доставка вантажів в Молдову не складе для вас ніяких труднощів і не вдарить по вашому бюджету.

Перевезення вантажів з Молдови: як оформити замовлення?

Вирішили замовити перевезення вантажів в Молдову з України? Зв'яжіться з представниками нашої компанії. Ми надамо всю цікаву для вас інформацію і зорієнтуємо за цінами. Наші кваліфіковані фахівці складуть оптимальний маршрут поїздки, а водії компанії доставлять вантаж у призначене місце цілим і неушкодженим. Щоб оформити замовлення, потрібно заповнити спеціальну форму на сайті, або зателефонувати за контактним номером телефону. Всю необхідну для цього інформацію можна знайти в спеціальному розділі сайту. Співпрацюючи з нами, ви зможете переконатися в тому, що перевезення вантажу в Молдову — це швидко, просто і недорого!