Вантажоперевезення в Голландію (Нідерланди)

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Нідерланди або Голландія - це один з найбільших постачальників у Європі молочної продукції, харчових товарів, м'ясних виробів, а також овочів і фруктів. Крім того, підприємці часто ведуть квітковий бізнес з цією країною.

Вантажоперевезення з Нідерландів в Україну: надійно, швидко і недорого

Але є маса складнощів у процесі транспортування товарів - вибір правильного маршруту, підготовка транспорту, оформлення документів, облік всіх непередбачених обставин і багато іншого. З-за цього найкращим виходом буде не займатися організацією перевезення самостійно, а звернутися за послугою доставки вантажів з Нідерландів до професіоналів ЄТС.

Чому за вантажоперевезеннями в Голландію з України варто звертатися в ЕТС?

Більшість перевезень товарів з України виконується в Амстердам, але в індивідуальних випадках власнику необхідно доставити їх в невелике містечко або в інший кінець країни. Безумовною перевагою послуг від ЄТС є те, що ми можемо виконати перевезення “від двері до двері”, а не тільки на склад підприємця або в великий пункт доставки.

Якщо ви хочете замовити перевезення вантажів з Нідерландів в Україну в максимально стислі терміни, то ми подбаємо про те, щоб скласти оптимальний і ефективний маршрут. Ми враховуємо погодні умови, якість дорожнього покриття і масу інших чинників, які можуть стати причиною затримки.

Документація і кращі умови від ЄТС - найкраща доставка вантажів з Голландії

Ще однією проблемою, з якою можна зіткнутися в процесі самостійної перевезення вантажу в Нідерланди - оформлення всіх документів і митних дозволів. Цілий пакет паперів потрібен для вивозу товару, проїзд по території ЄС, а також його ввезенні в Голландію. Якщо хоча б одного дозволу не буде, то це призведе до того, що вас затримають на кордоні, поки все не вирішиться. Для швидкопсувних товарів навіть кілька днів витраченого часу приведуть до витрат. Тому співробітники компанії ЕТС дбають про те, щоб у вантажу були всі документи і ми змогли без затримок доставити їх до місця.

Наша компанія надає своїм клієнтам зручність, і ми забезпечимо відповідні умови для товарів за кращою ціною вантажоперевезень з Голландії. На відміну від безлічі аналогічних логістичних компаній, ми маємо власний автопарк, в якому є безліч автомобілів. Ми точно підберемо відповідний транспорт, в якому будуть відповідні умови для доставки вантажів з Нідерландів. Якщо вам необхідно транспортувати швидкопсувні товари, то упакуємо їх в спеціальні авто з клімат-контролем, вентиляцією і регулюванням температури.

Перевезення вантажів з нідерландів в Україну від ЄТС

Компанія ЄТС - це професійний логістичний оператор, що має величезний досвід у сфері перевезення і надає своїм клієнтам послуги кращої якості. Ми успішно займаємося вантажоперевезеннями в Нідерланди з України протягом багатьох років.

Переваги та особливості ЄТС:

  • найкраща ціна на доставку вантажів з Голландії;
  • безпечний і відповідний транспорт;
  • оформлення всіх документів;
  • перевірка автомобілів перед виїздом;
  • складання оптимального маршруту;
  • у власника є можливість контролю місцезнаходження вантажу;
  • наші менеджери нададуть вам професійну консультацію;
  • всі товари занурюються у відповідності з вимогами та особливостями вантажів.

Замовити доставку вантажів з Нідерландів в Україну за доступною ціною можна в нашій компанії.