Вантажоперевезення в Норвегію

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Норвегія - це одна з найпоширеніших для експорту-імпорту з Україною країн. Тут активно транспортують як метали, корисні копалини, так і харчові продукти, побутові товари та електроніку.

Недорогі і якісні послуги вантажоперевезення до Норвегії

Якщо вам потрібно за низькою ціною доставити вантажі з Норвегії, то кращим виходом буде скористатися послугами професійної логістичної компанії ЕТС. Найважливішим аспектом, яким займається наша компанія, є - організація такого маршруту, що доставить товари до місця в самі короткі терміни і за доступною вартості. Замовити перевезення вантажу з Норвегії в Україну можна на нашому сайті або у менеджера.

Вантажоперевезення в Норвегію України - труднощі і проблеми

Може здатися, що оформити самостійно доставку вантажів з Норвегії не настільки складно, але це не так. У процесі складання маршруту у вас з'явиться маса проблем. Найпоширеніші з них:

  • дуже складно зібрати весь пакет документів, отримати всі потрібні підписи, сертифікати та дозволи;
  • потрібно знайти професійних експедиторів, менеджером та інших фахівців;
  • підібрати найкращий транспорт, який не тільки збереже товар в безпеці, але і буде безперебійно працювати протягом всього шляху;
  • на автомобілях необхідно встановити стежать пристрою, щоб керівництво могло в будь-який момент контролювати місцезнаходження;
  • складання маршруту, який дозволить максимально швидко і зручно доставити вантаж від Норвегії в Україну.

Складнощі в тому, що хоча б один неправильно виконаний пункт може призвести до того, що ви втратите товари чи витратите величезні грошові кошти.

Перевезення вантажів з Норвегії автомобільним транспортом

Є чотири найбільш популярних способів вантажоперевезень - морський і річковий, авіаційний, залізничний, а також автомобільний. Кожен з них має як свої переваги, так і недоліки, які можуть перешкодити вам.

Одним з кращих способів вантажоперевезення в Норвегію України за доступною вартістю і з оптимальним співвідношенням витрат з якістю - це автомобільні перевезення.

Замовити доставку вантажів у Норвегію з України - послуги від компанії ЕТС

  • Доступна і низька ціна. Вартість послуг з доставки вантажів у Норвегію залежить конкретно від того, який вантаж вам потрібно перевезти і який спосіб ви виберіть. Але можете бути впевнені, що ми запропонуємо найдемократичніші та вигідні ціни.
  • Індивідуальний підхід. Наша компанія складає маршрути і вибирає автомобілі під кожного клієнта, щоб повністю задовольнити його вимоги і прохання. Ми готові піти вам назустріч, і запропонувати великий асортимент послуг і корисних послуг, щоб максимально швидко і безпечно виконати доставку вантажів в Норвегії.
  • Можливість мультимодальній перевезення. Іноді немає можливості одним способом транспортування доставити вантаж точно на місце, тому найкращим варіантом буде комбінувати кілька способів перевезення вантажу. Наприклад, вам потрібно доставити товар у місто, який знаходиться далеко від кордону. Тоді до Осло його довозять морем, а від міста автомобільним шляхом.
  • Складання кращого маршруту. Зазвичай замовник знає тільки те, що йому потрібно перевезти вантаж в Норвегію і більшого в принципі і не потрібно, тому що турбота про деталі лягає на наші плечі. Ми складемо оптимальний шлях, який буде враховувати не тільки відповідну дорогу, але і допоможе заощадити час і сили водія. Адже часто дороги перекриють на ремонт, або на шлях попадається платна траса, з-за чого ви зіткнетеся з зайвими витратами.

Вам треба замовити доставку вантажів з Норвегії в Україну? Тоді скористайтеся послугами професійних логістів від ЄТС. У нас низька ціна вантажоперевезень з Норвегії та найвигідніші умови.