Вантажоперевезення по Європі під час революції

Звичайно ж поки Україна і її уряд стоїть на межі важкого вибору, європейські країни роблять все можливе що б показати переважну сторону для України та для підписання з нею угоди про асоціацію з Європейським Союзом. В даний час обсяги вантажоперевезень України з Європейським Союзом значно зросли.

Частка України у вантажоперевезення по Європі

Частка України у вантажоперевезення по ЄвропіЗа останні десять місяців 2013 року обсяги вантажоперевезень по Європі порівняно з попереднім роком зросли більше ніж на чотири відсотки і в загальному обсязі складають близько сорока мільйонів тонн. Експортні перевезення України з ЄС займають перше місце і складають більше тридцяти п'яти мільйонів тонн, імпорт зайняв друге місце до чотирьох мільйонів тонн. Транзит через Україну країнами Європейського Союзу становив вісімсот вісімдесят тисяч тонн. Транспортні компанії України заявили, що вони готові до збільшення обсягів постачання товарів як на кордон України з Європи, так і в зворотному порядку. Також українські перевізники заявили, що вони без проблем можуть доставляти збірні вантажі з Європи в Україну. Враховуючи наше становище, і нашу ситуацію в країні, яку ЗМІ всього світу повідомляє по телебаченню, ми знаходимося в даний момент в дуже вигідному положенні в плані транспортного питання з Європейським Союзом. Враховуючи те, що народ бореться і збирає сотні тисячні мітинги на підтримку євроінтеграції до нашим перевізникам стали більш лояльно ставитися, в нашому народі побачили особу, прагнення і силу. Силу боротьби за краще майбутнє, за перспективу розвитку країни.

Ставлення Європи до України

Митники Європейських країн з радістю вітають наших водіїв , запитують про ситуації та події в Україні, про те що не потрапило у засоби масової інформації, і бажають світлого майбутнього для нашої країни. Природно маючи на увазі те , що поліпшення і можливість дивитися в світле майбутнє тягне за собою категоричне рішення і підписання нашим президентом угоду про асоціацію з Європейським Союзом. В цей же час з набранням чинності дії Митного Союзу кількість наших товарів, що поставляються, і самих вантажних перевезень значно знизилася, більш ніж на вісім відсотків. Росія продовжує і далі перекривати кисень Україні, затримує наші машини, і ті шикуються в нескінченні черги один за іншим і, по суті, робить це за наше прагнення до вступу і об'єднання з Європейським Союзом. Компанія Європейські Транспортні Системи разом з усіма сподівається на поліпшення становища в нашій країні, на поліпшення умов доставки вантажів з Європи. А також - на стабільність і зростання заробітку, і підвищення якісного та поліпшеного виробництва в нашій країні. Що в нашій країні значно зросте рівень життя і Україна стане в ряд з лідируючими країнами в Європі.