Вантажоперевезення по Україні

вантажоперевезення по Україні
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

перевезення вантажів по Україні
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення по Україні ціна за км
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка вантажів по Україні
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Зазвичай логістичні компанії визначають вартість вантажоперевезень по Україні за 1 км.це дуже зручно, тому що тоді сам клієнт зможе швидко прорахувати загальну ціну такого перевезення. Але на саме справі це не дуже ефективно, тому що до моменту складання плану, неможливо вказати, скільки в результаті буде коштувати послуга. Через це компанії, що вказують вже готову ціну на кілометр, вже після навантаження виявляють, що сума виросте (іноді і в кілька разів), а клієнту все одно доведеться її оплатити.

Вантажоперевезення в міста України:

Ціна на вантажоперевезення по Україні (приблизна)

напрямок Ціна за 1 км.
     20 тонн 10 тонн 5 тонн
Київ-Львів 22 грн. 16 грн. 12 грн.
Київ-Дніпро 21 грн. 14 грн. 11 грн.
Київ-Харків 20 грн. 13 грн. 11 грн.
Київ-Одеса 21 грн. 15 грн. 10 грн.
Київ-Суми 18 грн. 10 грн. 8 грн.

* у таблиці представлені приблизні ціни на  доставку вантажів по Україні. Вартість утрочняйте по телефону  +38 (044) 206-25-75, +38 (067) 657-60-10, +38 (050) 053-77-23  або залишити заявку на сайті і ми Вам обов'язково передзвонимо! 

Кращі ціни на вантажоперевезення по Україні від ЄТС

Компанія ЕТС надає тільки кращі послуги. Ми розраховуємо точну ціну вантажоперевезення по Україні за км або за весь маршрут на етапі планування, завжди готові піти назустріч клієнту і підібрати план індивідуально під нього. В дорозі не виникає ніяких“несподіванок ”, які б змінили кінцеву вартості. Зазвичай на ціну впливає обсяг вантажу, габарити, особливості товару і дальність перевезення.

З нами у вас буде гарантія того, що ви не просто отримаєте кращі послуги, але і найдоступніші в грошовому плані. Ціна на вантажоперевезення по Україні від ЄТС більш ніж прийнятна, а побачити расчетку ви можете відразу ж після запиту.

Що Ви отримуєте з компанією ЕТС?

 • великий досвід роботи. На ринку логістичних послуг ми працюємо не перший рік, тому знаємо всі тонкощі і особливості процесів перевезення. Це стосується особливих“проблемних ” місць в документації, небезпечних дорожніх шляхів, вирішення несподіваних ситуацій, ефективно складання карти маршруту, складнощів перевезень певних вантажів…
 • всі співробітники нашої фірми-перевірені професіонали. Звертаючись до ЄТС, ви можете бути впевнені, що отримаєте послуги Перевезення вантажів по Україні на найвищому рівні. Все, починаючи від консультантів і менеджерів і закінчуючи вантажників і водіїв - то фахівці своєї справи, які мають багаторічний стаж роботи. Ваш вантаж знаходиться в надійних руках.
 • Контроль на всіма рішеннями. При необхідності, ми надаємо клієнту звіти на кожному етапі роботи, а автомобілі мають спеціальні пристрої контролю.
 • величезний автопарк. Одним з найважливіших переваг фірми ЄТС є саме наявність великої кількості сучасних автомобілів різного типу. Це дозволяє нам доставляти до будь-якої точки країни будь-які вантажі: від звичайних легко перевозяться товарів, наприклад, текстилю або виробів легкої промисловості, до специфічних продуктових вантажів. В авто будуть необхідні умови для транспортування, правильна температура і вентиляція, а також при необхідності ми подбаємо і про інші вимоги.
 • послуги доставки вантажів в Україну з-за кордону. Ми займаємося перевезеннями продукції по всій Європі, Азії або їх інших країн. Співробітники компанії використовують не тільки автомобільний транспорт, але і морський або авіаційний, щоб максимально швидко і доступно доставити товари в країну.

Приблизні ціни на доставку вантажів по Україні

напрямок відстань вантажопідйомність Ціна за 1 км
Київ-Дніпро 498 км 10 тонн 14 грн
20 тонн 21 грн
Київ-Львів 530 км 10 тонн 16 грн
20 тонн 22 грн
Київ-Харків 480 км 10 тонн 13 грн
20 тонн 20 грн
Київ-Одеса 475 км 10 тонн 15 грн
20 тонн 21 грн

Щоб оформити замовлення послуги від нашої компанії, достатньо тільки зателефонувати нам за контактним номером або написати на номер на сайті. Наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з вами для уточнення всіх питань. Вибираючи Логістичні послуги від компанії ЕТС, ви можете бути впевнені, що ваш вантаж, продукція і бізнес буде в безпеці, тому що у нас працюють виключно професіонали.

Компанія ЕТС в найкоротші терміни за низькою ціною перевезе вантаж по Україні в будь-яку точку отримання.

Також ми займаеіся такими напрямками:

Вантажоперевезення по Україні: особливості, етапи, складності і вартість

 вантажоперевезення по Україніпідприємці та бізнесмени - це ті користувачі, які хоча б раз стикалися з необхідністю замовлення послуги вантажоперевезення по Україні. Основним товаром може бути будь-який продукт (одяг або метали, продукти харчування або корисні копалини). Але організувати поїздку самостійно, зібрати всі документи, скласти маршрут і врахувати всі можливі проблеми, неймовірно складно, тому найкращим рішенням буде скористатися послугами фахівців.

якщо ви хочете замовити перевезення вантажів по Україні від професійної експедиційно-транспортної компанії, то звертайтеся у фірму ЕТС. Ми не тільки надаємо кращі послуги вантажоперевезень в найкоротші терміни, але і пропонуємо найнижчу вартість на них. Вибираючи нашу компанію, ви вибираєте збереження, гарантію якості та безпеки вашого вантажу, а ми подбаємо про все інше.

Складності та проблеми перевезення вантажів по Україні

перевезення вантажів по Українінайбільшу проблему українського логістичного і транспортно-експедиційного ринку можна побачити неозброєним поглядом - загальна вартість товарів і послуг, а також погана якість доріг. Через це багато аналогічних підприємств, які надають послуги доставки вантажу по Україні перестали працювати. За кілька останніх років кількість логістичних таких перевезень знизилася в кілька разів. Це стосується і внутрішніх рейсів і міжнародних.

Але якщо до загальної вартості або дорожніх умов ще можна підготуватися, то несподівані проблеми (поломка автомобіля в дорозі або погана погода) можуть стати причиною величезних витрат і втрати часу. Саме тому найбільш оптимальним рішенням буде звернутися в професійну експедиційно-логістичну компанію ЕТС, яка надає послуги вантажоперевезень.

Етапи та особливості доставки вантажів по Україні

Умовно можна на кілька простих етапів розбити процес організації та доставки товарів:

 • Підготовка, складання плану поїздки, маршруту, часу, прорахунок бюджету та інших деталей.
 • навантаження товару в точці видачі з урахуванням його особливостей, застосуванням кращої техніки.
 • Робота з документами, збір всіх дозволів.
 • транспортування у встановлені терміни.
 • вивантаження товарів на складі або в точці отримання.

Наша компанії, на відміну від багатьох аналогічних підприємств, надає всі послуги в комплексі. Тут ви можете не тільки замовити доставку - ми займаємося всіма етапами. Фахівці створюють чіткий план перевезення, занурюють товар, використовуючи новітню техніку, оперативно доставляють до місця, вивантажують його в точці отримання. Крім того, ми подбаємо про всі папери, дозволи та документації на перевезення. Дізнатися всю інформацію і зробити замовлення ви можете на сайті вантажоперевезень в Україні від компанії ЕТС.

Вантажоперевезення і транспортування товарів по країні мають масу тонкощів, які потрібно знати і розуміти, перш, ніж приступати до цієї процедури. Може здатися, що звичайні товари (наприклад, одяг або прості будівельні матеріали) досить просто доставити до місця, але це не так. Перед тим, як везти вироби, необхідно скласти оптимальний маршрут, подумати про автомобіль, оформити дозволи...

Особливості перевезень по Україні і де їх замовити?

саме тому найкращим варіантом, якщо вам потрібно перевезти вантажі, є звернення в професійну логістичну компанію ЕТС. Тут фахівці не тільки надають послуги доставки по Україні, але і допоможуть оформити документи, занурити і вивантажити товари і будуть виконувати масу інших вигідних завдань.

Як краще перевозити товари?

щоб зрозуміти, наскільки складним і трудомістким є процес транспортування, необхідно тільки згадати, наскільки велика протяжність доріг в країні. І зазвичай при спробі самостійно перевезти своє майно, товари для продажу або, що найскладніше, тварин на ферму, антикваріат або рідкі речовини, власник втрачає речі, час і гроші. Адже тільки професіонали можуть надати такі послуги максимально безпечно і ефективно.

Сьогодні міжнародні перевезення вже перестали бути просто доставкою певного вантажу з точки А в точку Б. Тепер ця задача пов'язана з величезною кількістю складнощів і проблем, які неможливо вирішити, якщо не мати навичок і досвіду.

Чому корисно замовити перевезення вантажу по Україні від ЄТС?

 • планування. Від того, наскільки правильно і професійно буде складений маршрут, як будуть враховуватися особливості всього шляху, якість дороги, погодні умови і правила проїзду по тих чи інших зонах, залежить і загальна швидкість доставки. Наші фахівці перед виїздом продумують весь процес в найменших деталях, тому ніяких несподіванок (наприклад, ремонту дороги або перекриття виїзду) точно не буде.
 • документація. Будь-який вантаж, особливо небезпечні речовини або негабаритні товари, повинні перевозиться в суворій схоронності і з масою належних дозволів, страховок, подорожніх листів та інших документів. Це стосується не тільки зовнішніх, але і внутрішніх вантажних перевезень.
 • автомобілі. Різні види транспорту підходять для різних цілей і вантажів з певними вимогами. Вибираючи нашу фірму, Ви отримаєте тільки ті авто, які пристосовані спеціально під характеристики вашого товару.

ЕТС - це поєднання якості, оперативності та економії.

Вас можуть зацікавити такі напрямки: