Доставка вантажів з Польщі

вантажоперевезення в Польщу
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з польщі
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з польщі
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення з польщі в Україні
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Вантажні перевезення між Польщею і Україною — це найбільш популярний напрямок діяльності нашої компанії. З Польщі на територію України поставляються товари різного призначення, включаючи автомобілі, автозапчастини, текстиль, взуття і ін

Автомобільні вантажоперевезення з Польщі та їх особливості

На сьогоднішній день економічні відносини між нашими державами є досить міцними. Тому кількість людей, які потребують транспортування вантажу з Польщі в Україну і навпаки, з кожним днем лише зростає. Щодня на польсько-українському кордоні з'являється все більше фур, автоцистерн і тягачів. Однак не всі з них можуть успішно пройти митний контроль. Щоб уберегти себе від великих матеріальних збитків, необхідно довірити перевезення вантажів в Польщу з України справжнім професіоналам. Наша компанія має великий досвід в перетині кордонів і проходження митного контролю. Транспортування вантажів від ЄТС — це вигідно, надійно і оперативно!

Скільки коштують вантажоперевезення в Польщу з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Польщі на вигідних умовах. Ми використовуємо найкращий сучасний автомобільний транспорт. У нашому автопарку представлені фури різної місткості, тягачі і рефрижератори. Тому у нас можна замовити перевезення всіх типів вантажів, включаючи небезпечні, негабаритні та збірні. Водії з багаторічним досвідом роботи дбайливо і оперативно доставлять ваші товари в призначене місце.

На вантажоперевезення в Польщу ціна є більш, ніж доступною. Ви можете скористатися спеціальною онлайн-форму на сайті і прорахувати її самостійно. Також всі питання, щодо вартості даної послуги, можна задати нашим кваліфікованим менеджерам. Уся необхідна інформація для зв'язку з ними розташована у розділі «Контакти». Ми впевнені, що на таку послугу, як доставка вантажів в Польщу, ціна від ЄТС не вдарить по вашому бюджету.

Доставка вантажів з Польщі: переваги від ЄТС

Клієнти, які вирішили замовити доставку вантажів з Польщі в Україну, отримують від компанії ЕТС наступні переваги:

  • професійна консультація від провідних фахівців у сфері логістики;
  • розробка індивідуального маршруту для кожного конкретного випадку;
  • підбір оптимального транспортного засобу виходячи з потреб замовника;
  • оперативне проходження митно-пропускних пунктів;
  • доступні ціни на всі послуги, які надає компанія.

Оцінити всі переваги співпраці з нашою компанією можна тільки на особистому досвіді. А з думкою інших клієнтів ви можете ознайомитися на просторах мережі Інтернет. Наші дорогі клієнти охоче діляться своїми враженнями у відгуках про роботу компанії. Таким чином, ви зможете переконатися в тому, що доставка вантажів в Польщу пройде на найвищому рівні.

Перевезення вантажів з Польщі: як оформити замовлення?

Щоб замовити міжнародне перевезення вантажів з Польщі в Україну, заповнюйте спеціальну форму на сайті або телефонуйте нам. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована в спеціальному розділі сайту. Менеджери компанії відповідять на будь-які питання, пов'язані з міжнародною доставкою вантажу і допоможуть з оформленням замовлення. Ми оперативно підберемо для вас найкращий транспортний засіб і складемо оптимальний маршрут поїздки. Ми також беремо на себе повну відповідальність за збереження вашого майна. Таким чином, перевезення вантажів в Польщу не відніме у вас багато сил і часу.