Вантажоперевезення з Румунії

Вантажоперевезення з Румунії - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Вантажоперевезення з Румунії - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Вантажоперевезення з Румунії - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Вантажоперевезення з Румунії - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Вантажоперевезення з Румунії автомобільним транспортом

Румунія — це держава, яка розташована в південно-східній частині Європи. Країна омивається водами Чорного моря і межує з Україною, Болгарією, Молдовою, Угорщиною та Сербією. Економіка Румунії, зокрема її індустріальний сектор, що стрімко розвивається. Завдяки хорошою транспортної інфраструктури, зростає вантажопотік в європейські та азіатські країни. Велика частина румунського експорту припадає на текстиль, пакувальні матеріали, автозапчастини та галантерею. На територію Румунії найчастіше постачаються пиломатеріали, деревне вугілля, різні метали.

На сьогоднішній день вантажоперевезення по Румунії з України в більшості випадків здійснюються автомобільним транспортом. Це обумовлено не тільки територіальною близькістю країн, але і рентабельністю даного виду транспорту. Компанія Європейські транспортні системи пропонує свої послуги з транспортування товарів у Румунію. У нашому автопарку представлені транспортні засоби різного призначення і вантажопідйомності. Ми маємо можливість перевозити рідкі, сипучі, небезпечні і негабаритні вантажі. Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати за телефоном.

Скільки коштують вантажоперевезення по Румунії з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Румунії на вигідних умовах. Завдяки багаторічному досвіду роботи і високому професіоналізму всіх співробітників, ми надаємо замовникам значні гарантії. Наш автопарк укомплектований сучасними транспортними засобами. Водії вантажівок, тягачів і рефрижераторів мають необхідну кваліфікацію. На вантажоперевезення з Румунії ціна від ЄТС є доступною для більшості замовників. Ви можете скористатися спеціальною формою на сайті і розрахувати вартість послуги самостійно. Також цю інформацію можна отримати за телефоном. Наші менеджери з радістю проконсультують вас і допоможуть з оформленням замовлення. Ми впевнені, що на таку послугу, як доставка вантажів в Румунію, ціна не вдарить по вашому бюджету.

Доставка вантажів з Румунії: переваги від ЄТС

Клієнти, які вирішили замовити доставку вантажів з Румунії в Україну від ЄТС, отримують масу незаперечних переваг. Серед них можна виділити:

  • консультація по всім питанням в зручний для вас час;
  • власний автопарк, який укомплектований сучасними ТЗ;
  • індивідуальний вибір маршруту для кожного конкретного випадку;
  • простота процедури проходження митного контролю;
  • доступні ціни на всі види послуг, які надає наша компанія.

Якщо вас цікавить збірна доставка вантажів в Румунію, зв'яжіться з нами. Це найбільш економічний варіант транспортування невеликих партій товару. Вам не потрібно замовляти окремий транспортний засіб, а лише сплатити те місце в кузові, яке займає ваш вантаж.

Перевезення вантажів з Румунії: як замовити?

Щоб замовити перевезення вантажів у Румунії з України, зателефонуйте нам або скористайтеся спеціальною онлайн-формою. Менеджери компанії оперативно відреагують на заявку і зв'яжуться з вами для обговорення деталей. Ми оперативно підберемо для вас найкращий транспортний засіб і складемо оптимальний маршрут поїздки. Таким чином, перевезення вантажу в Румунію, не відніме у вас багато сил і часу. Щоб переконатися в нашому професіоналізмі, рекомендуємо вивчити відгуки про роботу компанії. Наші дорогі клієнти люб'язно діляться своїми враженнями та побажаннями на просторах мережі Інтернет.