Доставка вантажів з Словаччини

доставка вантажів з Словаччини
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

вантажоперевезення з Словаччини
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення в Словаччину
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

перевезення вантажів з Словаччини
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Республіка Словаччина — це держава в Центральній Європі, яке має власний вихід до моря. Країна розташована по сусідству з Україною, Польщею, Чехією, Угорщиною й Австрією. Аграрно-індустріальна держава активно розвиває промислову галузь виробляє електротехнічне обладнання. Завдяки географічному розташуванню і добре розвиненій інфраструктурі, обсяги вантажопотоків по території держави збільшуються з кожним днем. Словаччина подає на експорт таку продукцію, як текстиль, галантерея, побутова техніка, кліматичні установки, а також верстатне обладнання. На словацький ринок з інших країн також надходять різноманітні товари.

Вантажоперевезення зі Словаччини автотранспортом та їх особливості

Одним з основних торговельних партнерів для держави є Україна. Незважаючи на наявність виходу до морського узбережжя, вантажоперевезення в Словаччину з України в більшості своїй здійснюються автотранспортом. Це обумовлено не тільки територіальною близькістю наших країн, але і рентабельністю даного виду транспорту. Компанія Європейські транспортні системи протягом багатьох років надає послуги міжнародних вантажних перевезень. Ми гарантуємо дбайливе ставлення до майна замовників, вигідні тарифи та оперативність виконання поставлених завдань!

Вантажоперевезення в Словаччину з України: вартість послуги

Наша компанія надає послуги доставки вантажів зі Словаччини протягом багатьох років. Найбільш оперативним і недорогим способом перевести будь-які обсяги вантажу є використання автотранспорту. У нашому автопарку представлені сучасні транспортні засоби різного призначення. Завдяки цьому, доставити рідкі, сипучі, негабаритні та збірні вантажі в Словаччину для нас просте завдання. Наші фахівці подбають про те, щоб процедура проходження митного контролю пройшла успішно.

При цьому, на вантажоперевезення зі Словаччини ціна залишається досить доступною. Ознайомитися з тарифами нашої компанії можна в спеціальній таблиці. Ви також можете заповнити спеціальну форму, щоб наші менеджери передзвонили вам і повідомили вартість послуги. Все, що від вас вимагається, це вказати вагу вантажу і пункт доставки. Ми впевнені, що на таку послугу, як доставка вантажів з Словаччини, ціна від ЄТС вас приємно порадує.

Доставка вантажів в Словаччину від компанії ЕТС

Вирішили замовити доставку вантажів в Словаччину з України? Ми з радістю вам у цьому допоможемо! Штат кваліфікованих співробітників компанії подбає про те, щоб:

  • відповісти на будь-які ваші питання у зручний для вас час;
  • розробити оптимальний за часом і вартості маршрут поїздки;
  • підібрати найкращий транспортний засіб з урахуванням ваших потреб;
  • процедура проходження митного контролю не зайняла багато часу;
  • забезпечити вигідні умови співпраці.

Завдяки злагодженій роботі менеджерів, логістів, диспетчерів, водіїв та інших фахівців, ми маємо готові рішення для перевезення вантажів. Наші консультанти з радістю ознайомлять вас з ними в телефонному режимі. Зв'яжіться з нами по вказаним на сайті номером телефону, щоб отримати більш детальну інформацію. Співпрацюючи з нами, доставка вантажів в Словаччину не відніме у вас багато сил і часу. Також вас може зацікавити міжнародні перевезення.

Перевезення вантажів у Словаччину: як оформити замовлення?

Вирішили замовити перевезення вантажів із Словаччини в Україну? Тоді дзвоніть нам. Наші контакти розташовані у спеціальному розділі сайту. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з оформленням замовлення. Ми пропонуємо найбільш вигідні тарифи на послуги міжнародних вантажоперевезень, а також беремо на себе відповідальність за збереження вашого вантажу. Якщо ви хочете, щоб перевезення вантажу в Словаччину пройшла успішно і оперативно, зв'яжіться з нами. Ми з радістю вам у цьому допоможемо.