Перевезення будівельних вантажів

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Перевезення будівельних матеріалів від «ЄТС»

Перевезення будівельного негабариту часом займає не малу частину бюджету будівельних або ремонтних робіт. Перевезення великих та важких вантажів може бути поділена на кілька етапів і відбуватися поступово, але це значно збільшує витрати.

Чим вище витрати – тим вище кінцева вартість проведених робіт. Для оптимізації часу і витрат наша компанія пропонує вам найбільш раціональний підхід до перевезення будівельних матеріалів.

На вартість будівельних матеріалів значною мірою впливають транспортні витрати. Виходячи з цього наша компанія надає транспорт максимальної дозволеної вантажопідйомності 22 тонни. забезпечує економію коштів клієнта до 18,5%, що в свою чергу спричиняє конкурентна перевага наших клієнтів на ринку.

Перевезення будівельних матеріалів має високу затребуваність у зв'язку з збільшенням кількості будується нерухомості, а так само частим проведенням ремонтних робіт. Будівельні майданчики потребують постачання матеріалів.

Як для ремонтних, так і для будівельних робіт матеріалів необхідно багато, всі вони широко представлені на ринку, але їх транспортування може викликати труднощі у зв'язку з нестандартною геометричною формою або великою вагою.

Розбиваючи перевезення на кілька частин значно збільшуються витрати, що не вигідно не для великих організацій. Також таке рішення б'є по кишені при приватному будівництві або ремонті. Цього можна уникнути, замовляючи транспортування будівельних матеріалів у досвідчених і надійних вантажоперевізників.

Так само після ремонтних робіт або з будмайданчиків необхідний вивіз будівельного сміття, і наша компанія знає як це правильно і швидко реалізувати.

Транспортування будівельних матеріалів – економно і швидко

У зв'язку з наявністю необхідного транспорту та багаторічним досвідом роботи в сфері вантажних перевезень наша компанія завжди пропонує вам найвигідніші і раціональні варіанти транспортування. Цього вдається досягти, оптимізуючи маршрут пересування і грамотно підбираючи необхідний транспорт для кожного конкретного випадку.

У вартість будівельних матеріалів закладається і вартість перевезення. Кожна людина бажає замовляти найвигіднішу послугу і отримувати при цьому максимально задовольняє його результат. Саме на це і спрямована наша робота.

Багато компанії здійснюють вантажні перевезення будівельних матеріалів одним видом транспорту, що значно збільшує бюджет. Ми підбираємо транспорт в співвідношенні з видом матеріалу, що транспортується. Наявність у нас автомобилейс максимально допустимою для перевезення вантажопідйомністю до 22т дозволяє доставляти матеріали у великих кількостях з мінімальною економією часу і грошей.

Наша компанія прагне надавати вигідні для клієнта послуги. Ми дбаємо про свою репутацію і в кожному конкретному випадку шукаємо раціональний підхід оптимальне рішення.

Ми також можемо запропонувати вам такі послуги як: контейнерні перевезення вантажів, вантажоперевезення по Європі, вантажоперевезення по Росії.

Як здійснюється перевезення будівельних вантажів?

В сучасному будівництві прийнято використовувати всілякі матеріали. Найчастіше забудовники вдаються до застосування піску, цементу, гравію, різних розчинів, вапна, балок, колод і іншого в залежності від своїх потреб. Однак не завжди та чи інша компанія має можливість на належному рівні організувати доставку будівельного вантажу на об'єкт. Це стає причиною зриву термінів будівництва і, як наслідок, великих грошових збитків. Щоб цього не сталося, рекомендуємо звернутися до послуг професійних перевізників. Наша компанія протягом багатьох років займається перевезенням продукції різного типу. Транспортування будівельних вантажів також входить в перелік послуг, які ми надаємо. Зв'яжіться з менеджером, щоб обговорити умови доставки будматеріалів на ваш об'єкт.

Ми володіємо власним автопарком, в якому представлені сучасні транспортні засоби для перевезення будівельних матеріалів. Доставка сипучих і навалочних вантажів здійснюється спеціальними самоскидами. А такі елементи, як ферми, колони, балки та дошки, ми перевозимо довгомірним транспортом. При перевезенні вантажів будівельного типу необхідно враховувати особливості кожного матеріалу. Так як саме від них залежать умови, в яких повинен перевозитися вантаж. Так, транспортування цементу повинна проводитися за допомогою герметичних резервуарів. Тому ми використовуємо для цих цілей спеціальні транспортні засоби — цементовози.

Перевезення рідкого бетону здійснюється самоскидами або спеціалізованими контейнерами. А будівельних розчинів — автоцистернами. Вирішивши замовити перевезення будівельних вантажів від компанії «Е. Т. З.», ви прийміть абсолютно вірне рішення. Ми подбаємо про те, щоб підібрати для вас найбільш підходящий ТЗ і розробити оптимальний маршрут.

Доставка будівельних матеріалів в Києві від компанії «ЄТС»

Наша компанія протягом багатьох років надає послуги перевезення будівельних матеріалів і доставки великогабаритних вантажів. Серед наших клієнтів є найбільші в Україні промислові та будівельні підприємства. За час своєї роботи ми отримали масу позитивних відгуків від наших замовників. Фахівці компанії з радістю допоможуть вам у здійсненні вантажних перевезень на будь-які відстані. Ми самостійно розробимо план роботи і складемо оптимальний маршрут поїздки. Все, що вам залишається — це насолоджуватися злагодженою роботою свого підприємства, оскільки ніяких перебоїв з доставкою будівельних матеріалів не буде. Вирішили замовити дану доставку будівельних матеріалів? Тоді дзвоніть по одному з контактних номерів телефону, що вказані на сайті компанії. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію з будь-яких питань і зорієнтують вас по вартості.