Перевезення сипучих вантажів

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

У перевезенню сипучих вантажів найчастіше потребують компанії, які ведуть сільськогосподарську чи будівельну діяльність. Як правило, сипучі вантажі мають великі обсяги і повинні перевозитися в чітко встановлені часові рамки. Адже від забезпечення цими ресурсами, як і від їх своєчасного вивезення залежить безліч виробничих процесів. Наша компанія протягом багатьох років займається доставкою сипких вантажів в Києві. Ми, як ніхто інший розуміємо, наскільки важливо вчасно доставити той чи інший продукт у призначене місце. Саме тому, наші фахівці на професійному рівні займаються організацією процесу перевезення вантажів сипучого типу, а також розробляють оптимальні для цих цілей маршрути.

Ціни на перевезення сипучих вантажів

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврофура 20-22 тонн від 24 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 18 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 13 грн.

Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Експедиційно-транспортна компанія «Європейські транспортні системи» виконує доставку сипучих вантажів наступного типу:

  • зернових культур;
  • мінеральних добрив;
  • будівельних матеріалів і сировини.

Перевезення сипучих вантажів у Києві - особливості

Завдяки наявності власного автопарку, ми маємо можливість заздалегідь спланувати хід роботи і вчасно виконати перевезення. Всі ТЗ нашого автопарку знаходяться у відмінному технічному стані, а водії компанії мають великий досвід в роботі з вантажами такого типу. Завдяки цьому, а також суворого слідування правилам перевезення, і ми гарантуємо відсутність втрат при транспортуванні.

Будь-яка доставка насипних вантажів вимагає врахування специфіки того чи іншого матеріалу:

  • насипні вантажі — це однакові за розміром частинки, шматочки або гранули, для перевезення яких найкраще підходять самоскиди;
  • навалочні вантажі — це не завжди однакові за розмірами частинки (сіль, руда, цегла і т. д.), тому їх транспортування не може обходитися без спеціальних механізмів.

Перевезення сипучих вантажів та їх особливості

У нашому автопарку представлені сучасні ТЗ, які підходять для кожного з цих випадків. Щоб доставити вантаж безпосередньо на об'єкт, ми використовуємо самоскиди. Для транспортування тих матеріалів, які потребують особливого захисту, на далекі відстані ми використовуємо спеціальні цистерни. Підводячи підсумки, всі вантажі сипучого типу можуть перевозитися за допомогою:

  • контейнерів;
  • самоскидів;
  • спеціальних цистерн і т. д.

Наша компанія пропонує вам найбільш вигідні умови співпраці. Вартість послуг з доставки насипних вантажів є більш, ніж доступною. Ми завжди виконуємо поставлені завдання точно в терміни, завдяки чому наша робота не викликає жодних сумнівів.

Перевезення насипних вантажів від компанії «Європейські транспортні системи»

Якщо ви вирішили замовити доставку сипучих вантажів, наша компанія вам з радістю в цьому допоможе. Ми протягом багатьох років перебуваємо в сфері вантажних перевезень і маємо великий досвід роботи з насипними вантажами. У нашому автопарку представлені сучасні високотехнологічні транспортні засоби. Залежно від типу вантажу та його обсягів, ми зможемо запропонувати вам найбільш оптимальний варіант. Наші співробітники виявляють особливу акуратність до продукції такого типу, тому про якісь втрати не може бути й мови. Фахівці компанії розроблять для вас найбільш оптимальний маршрут для зниження витрат на транспорт. Таким чином, кінцева ціна перевезення вас неодмінно порадує.

Наша компанія пропонує свої послуги перевезення насипних вантажів. Замовити їх можна за телефоном. Вся контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують вас по вартості. Доставка сипучих вантажів з компаній «Е. Т. З.» - це вигідно і безпечно!