Вантажоперевезення в Таджикистан

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Таджикистан — це середньоазіатська країна, яка має відносно невеликі території. Велику її частину займає високогірна система Паміру. Цей фактор має як свої переваги, так і недоліки. Що стосується торгівельних відносин, то Таджикистан тісно взаємопов'язаний з такими державами, як Узбекистан, Киргизія, Китай і Афганістан. Головними напрямками в економіці країни вважаються аграрне і індустріальне. У Таджикистані ведеться активна видобуток золота, срібла, ртуті, сурми, свинцю, стронцію, солі та цинку.

Вантажоперевезення з Таджикистану та їх особливості

Крім усього перерахованого вище, в Республіці Таджикистан у великих обсягах виробляється алюміній. У місті Турсунзаде розташований самий великий алюмінієвий завод. Очевидно, що сирої алюміній на територію України поставляється з Таджикистану. Але більша частина таджицького експорту все ж припадає на продукти харчування. Це рис, кунжут, арахіс, сухофрукти і багато іншого. Варто зазначити, що країна експортує виключно сировину. Що стосується готової продукції, то її в Таджикистан імпортують з інших країн. Вантажоперевезення в Таджикистан з України в більшості своїй спрямовані на транспортування м'ясних і молочних продуктів, соків, консервів, солі, оцту, кондитерських і макаронних виробів. Серед промислових товарів, які постачає наша країна Таджикистан, можна виділити меблі, будівельні інструменти, труби, полімери та інше.

Скільки коштують вантажоперевезення в Таджикистан з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Таджикистану. У власному автопарку представлені сучасні транспортні засоби різної вантажопідйомності. Ми здійснюємо перевезення небезпечних, рідких, сипучих, збірних і інших вантажів на вигідних умовах. Наші водії йдуть за заздалегідь розробленим маршрутам і можуть впоратися з будь-якими непередбаченими ситуаціями на дорозі.

На вантажоперевезення в Таджикистан ціна є більш, ніж доступною. Ви можете розрахувати її самостійно за допомогою спеціальної форми, яка розташована на сайті. Вартість послуги також можна дізнатися по телефону. Наші менеджери доступною мовою дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з оформленням замовлення. Ми схильні стверджувати, що на таку послугу, як доставка вантажів з Таджикистану, ціна від ЄТС доступна для всіх замовників.

Доставка вантажів з Таджикистану: наші переваги

Вирішивши замовити доставку вантажів з Таджикистану в Україну від ЄТС, ви отримуєте наступні переваги:

  • професійна консультація в будь-який зручний для вас час;
  • власний автопарк, укомплектований сучасними ТЗ;
  • розробка оптимального за ціною і часу маршруту;
  • великий досвід у перетині кордонів та проходженні митного контролю;
  • вигідні тарифи та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Завдяки високому професіоналізму наших співробітників, доставка вантажів в Таджикистан здійснюється без будь-яких затримок. Ми беремо на себе повну відповідальність за майно клієнтів і виконуємо взяті на себе зобов'язання.

Перевезення вантажів в Таджикистан: як замовити?

Щоб замовити перевезення вантажів з Таджикистану в Україну, зателефонуйте за номером телефону, який ви бачите на сайті. Менеджери компанії проконсультують вас з будь-яких питань і допоможуть вам оформити замовлення. Ми підберемо для вас найкращий транспортний засіб і складемо оптимальний маршрут поїздки. Співпрацюючи з нами, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш вантаж знаходиться в надійних руках. Перевезення вантажу в Таджикистан від ЄТС дозволить вам заощадити свої сили, час і кошти.