Вантажоперевезення в Угорщину

перевезення вантажів з Угорщини
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка вантажів з Угорщини
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

вантажоперевезення з Угорщини
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

вантажоперевезення в Угорщину
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Угорщина — це не має виходу до моря держава, що розташована в самому центрі Європи. Вигідне розташування Угорщини сприяє зміцненню міжнародних відносин не тільки з сусідніми країнами (Україною, Словенією, Словаччиною, Румунією, Австрією, Сербією, Хорватією), але і з Німеччиною, Італією, США, Китаєм і Росією. Левова частка угорського експорту припадає на автотранспорт, комп'ютерну техніку, фармакологічні препарати, запасні частини для машин, продукти харчування і вина. На територію Угорщини найчастіше постачаються нафту, газ, медикаменти, штучні добрива, а також металургійну сировину.

Вантажоперевезення з Угорщини — економічно стабільної країни

На сьогоднішній день вантажоперевезення в Угорщину з України в більшості випадків здійснюються автотранспортом. Це обумовлено досить коротким відстанню між державами і низькою ціною на послуги перевізників. Компанія Європейські транспортні системи протягом багатьох років здійснює міжнародні вантажоперевезення. Ми володіємо власним автопарком, завдяки чому маємо можливість перевозити рідкі, сипучі, небезпечні, негабаритні та інші види вантажів. Наші кваліфіковані фахівці розробляють найбільш оптимальні маршрути для кожного конкретного випадку. Тому ваші товари будуть доставлені в призначене місце в максимально короткі терміни.

Скільки коштують вантажоперевезення в Угорщину з України?

Наша компанія надає послуги доставки вантажів з Угорщини протягом багатьох років. Завдяки набутому досвіду роботи і налагодженої партнерської мережі, ми маємо можливість перевозити вантажі будь-якого типу. Наш автопарк укомплектований сучасними транспортними засобами, які регулярно проходять технічний огляд. На вантажоперевезення з Угорщини ціна є доступною для всіх замовників.

Ви можете прорахувати її за допомогою спеціальної форми на сайті або зв'язатися з менеджерами компанії. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і зорієнтуємо по вартості даної послуги. Доставка вантажів в Угорщину, ціна якого досить демократична, здійснюється нашими кращими фахівцями. Тому вам не потрібно турбуватися про схоронності вантажу і порушення призначених термінів.

Доставка вантажів з Угорщини: переваги від ЄТС

Наша компанія пропонує вам замовити доставку вантажів в Угорщину з України і гарантує наступні переваги:

  • консультація з питань міжнародних перевезень в будь-який зручний для вас час;
  • власний автопарк і вибір найбільш підходящого транспортного засобу;
  • розробка кращого маршруту, виходячи з ваших потреб;
  • оперативне проходження митно-пропускних пунктів;
  • вигідні ціни на всі послуги компанії.

Таким чином, доставка вантажів в Угорщину від ЄТС дозволить вам заощадити не тільки грошові кошти, але і свій час. Наші фахівці зроблять все можливе для того, щоб вчасно доставити ваш вантаж в пункт призначення.

Перевезення вантажів у Угорщини: як оформити замовлення?

Вирішили замовити перевезення вантажів з Угорщини в Україну? Ми з радістю вам у цьому допоможемо. Наша компанія здійснює транспортування небезпечних, негабаритних та збірних вантажів за кордон. Фахівці ЄТС розроблять індивідуальний маршрут поїздки і підберуть оптимальне транспортний засіб. Щоб замовити послугу, скористайтеся спеціальною онлайн-форму або зателефонуйте за номером телефону, який вказаний на сайті. Ми подбаємо про те, щоб міжнародні перевезення вантажу в Угорщину пройшла на найвищому рівні.