Як ми перевозили яхту з Німеччини

З кожним роком в нашій країні на водних просторах річок і морів все більше і більше стало з'являтися водного транспорту. Та й хто не мріє взяти і прокотитися по хвилях або навіть просто водному простору на катері або яхті, колыхаясь на воді забезпечити собі бездоганну рибалку або просто відпочинок на відкритому просторі і на чистому свіжому повітрі.

Зображення - як ми перевозили яхту з Німеччини

Переваги власної яхти

У будь-якому випадку володіння власним морським транспортом будь він для рибальського хобі або просто для того, щоб влаштувати незабутній уік-енд зі своїми друзями, партнерами, родичами це велика гордість і несказанне перевагу в забезпеченні найкращого відпочинку. Не просто так адже багато закордонні країни чи це та ж Америка або Європа облаштовують яхт клуби з паркувальними місцями для яхт і катерів пристроюючи при них ресторани готелю і інші всілякі зручності, розваги та забезпечення максимального комфорту для клієнтів і постояльців в їх закладах. Так само і до міст нашої країни, в яких є річки і моря , дійшла ця популярність будівництва яхт клубів, так і відпочинок на яхтах і катерах. Звичайно, мати у володінні яхту це велика розкіш і відповідальність, але разом з цим це незабутнє задоволення і можливість влаштувати собі відпочинок за особистим вибором і бажанням.

Перевезення яхти з Німеччини в Україну

kak-my-perevozili-yahtu-iz-germaniiКупівля яхти, як правило, йде самим першим етапом, далі стає питання транспортування її до місця зберігання чи експлуатації. Багато хто з недосвідчених новоспечених власників стикався з даною проблемою. Звичайно, для максимального гаранта якості і довгої експлуатації клієнти воліють брати виробників зарубіжних лідируючих європейських країн. Саме з таким запитом до нас надійшов дзвінок від клієнта з Києва, який придбав собі яхту з Німеччини. Уточнивши всі деталі по габаритах і вазі даного вантажу, наші менеджери почали підбирати відповідний транспорт для перевезення. При цьому був врахований досвід минулих перевезень великогабаритних вантажів:

  • Промислової довгомірної хлібопекарської печі;
  • Будівельної техніки;
  • Сільськогосподарської негабаритної техніки;
  • Вентиляційного обладнання в Росію.

За даними клієнта довжина яхти була шістнадцять метрів, а ширина чотири метри двадцять вісім сантиметрів. Для даної перевезення було оформлено дозвіл і поданий під завантаження низкорамный трал з необхідними кріпленнями. Щільно зафіксувавши вантаж і зібравши необхідні документи, яхта вирушила в дорогу прямо до дверей клієнта. Через три дні на здійснення перевезення і митних оформлень клієнт вже зміг забрати свій водний транспорт і безсумнівно в найближчі терміни випробувавши свою придбання на водних просторах Києва.