Як ми перевозили небезпечний вантаж - фарбу

Наша фірма має великий досвід у перевезеннях небезпечних вантажів і тому зможе в найкоротші терміни не тільки організувати доставку вантажу але і зробити це максимально коректно і правильно. Щоб забезпечити ефективне використання фарби ми дотримуємося певних правил транспортування такого виду вантажу. У фарби третій клас небезпеки, фарба відноситься до легкозаймисті рідини і тому ми довіряємо такі перевезення тільки досвідченим водіям.

Чому нам довірили перевезення небезпечного вантажу

Перевезення небезпечних вантажів – перевозимо кисеньКлієнт звернувся саме до нас тому що ми маємо спеціалізований транспорт а так само дозволу і доступ на перевезення вантажів усіх класів небезпеки (наприклад - ми перевозили кисень). Наші водії мають дозволу на перевезення і спорядження необхідне для супроводу вантажу. Перед завантаженням він перевірив документи, де вказується, що вантаж небезпечний і клас небезпеки.Так само водій перевірив, справність транспортного засобу, а вантаж на наявність дефектів або протікань. Так само перед перевезенням водій переконався що транспортний засіб не перевантажене. Якби перевізник знайшов будь-яке порушення встановлених вимог, він би не почав перевезення до усунення виявлених порушень.

Як ми виконували перевезення ADR вантажу

Перевезення фарби виконувалася точно по рекомендаціям виробника і за правилам транспортування ADR. Наші співробітники вибрали самий безпечний маршрут перевезення з невеликою інтенсивністю руху і самим рівним профілем. В якості тари ми використовували пластикові банки які перевозили в коробках з гофрованого картону. Як ми виконували перевезення ADR вантажуОскільки банки були упаковані в коробки, ми змогли заощадити простір поставивши їх одну на іншу і перевезти кількість ще більше ніж спочатку планував клієнт. Так був забезпечений відповідний кріплення вантажу, що дало можливість предоствартить можливе опрокидование ємностей. При наданні послуги вантажоперевезення дотримувався певний температурний режим, що дало можливість фарбі не переохолоджуватися і не перенагреваться тим самим не псуючи її властивостей. Якщо вам цікаво, ви можете прочитати про те, яким чином перевозяться небезпечні вантажі. В кінцевому підсумку фарба була успішно доставлена її, войства і характеристики не були порушені, а клієнт залишився задоволений. Наша компанія зможе забезпечити вам якісну доставку будь-якого виду фарби і будь-якій упаковці. При цьому ми будемо дотримуватися всіх рекомендацій виробника і підключати попередній досвід подібних перевезень. Ми доставимо ваш вантаж у цілості і схоронності в мінімальні терміни.