Морські контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Морські контейнерні перевезення - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Морські контейнерні перевезення - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Морські контейнерні перевезення - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Контейнерні перевезення вантажів, інтермодальні є самим надійним і безпечним видом транспортування вашої продукції. За статистикою, більше 80% всього експорту в світі - це контейнерні перевезення. Які переваги ви отримаєте замовивши у нас контейнерну перевезення вантажу? В першу чергу - це якісний сервіс. Також - ми забезпечуємо доставку морем в будь-який порт світу, але за бажанням клієнта можемо надати послугу мультимодальной вантажоперевезення «склад-порт-порт-склад».

Як правило, але не завжди цей вид послуг здійснюється морським транспортом. Морські контейнерні вантажоперевезення є найбезпечнішим з усіх доступних способів транспортування в порівнянні з більшістю інших способів перевезення товарів.

Не менш надійним видом транспорту в даному сегменті виступає залізничний або автомобільний транспорт (трейлери).

Контейнерні вантажоперевезення - наші переваги

Ми здійснюємо міжнародні контейнерні перевезення, але також працюємо і по Україні, країнам СНД, Прибалтики та Європи.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в області контейнерних перевезень з Києва і налагодженим контактам, цей вид послуги ми пропонуємо за оптимальною вартістю.

  • Ми можемо перевозити товари як заповнюють контейнери цілком, так і з частковим їх заповненням;
  • Завжди володіємо інформацією про знаходження вашого товару в кожен конкретний відрізок часу;
  • Беремо повну відповідальність за збереження і безпеку багажу під час перевезення;
  • Постійно контролюємо перебування об'єктів доставки і надаємо повну інформацію про їх перебування в будь-який час;
  • Є досвід роботи з цінними, крихкими, небезпечними об'єктами;
  • Беремо на себе відповідальність за ваш товар.

Як здійснюються міжнародні контейнерні перевезення?

Міжнародні контейнерні перевезення можуть здійснюватися різними видами транспорту. Найбільш практичними і економічними з них вважаються морський і автомобільний транспорт. Для перевезення вантажів у контейнерах по морю використовують спеціалізовані судна, які вміщують в себе сотні вантажних контейнерів. Всі контейнери відрізняються високою герметичністю, завдяки чому підходять для перевезення ліків та інших товарів, які потребують максимальної герметизації. Контейнерні перевезення морем є більш повільними, ніж автомобільні. Однак тільки вони підходять для транспортування вантажу між двома континентами.

При автомобільних контейнерних перевезеннях, використовуються різні типи контейнерів, наприклад, огорожі з або великогабаритні. Однак тільки великогабаритні контейнери відповідають міжнародним стандартам і можуть застосовуватися при міжнародних вантажних перевезеннях. Щоб бути абсолютно впевненими в тому, що ваш вантаж прибуде в призначеної місце в цілості й схоронності, рекомендуємо звернутися до послуг професійних перевізників. Саме так себе позиціонує наша експедиційно-транспортна компанія. А зв'язатися з нами для замовлення послуги можна по одному з контактних номерів телефону, які ви бачите на сайті.

Морські перевезення на сьогоднішній день - це одні з найбільш затребуваних і найпопулярніших видів перевезення контейнерів. Вони грають одну з найважливіших ролей в економіці світу. Специфіка і особливість морського транспортування є в тому, що вона сама по собі вже відома як міжнародна.

Міжнародні контейнерні перевезення морем

В умовах активно розвивається, в якій росте рівень продуктивності і споживання різного виду товару незаперечна і важливе місце займає міжнародне транспортне обслуговування, яке є найважливішим спектром дії на внутрішню і зовнішню економіку країни, як окремих національних господарств, так і світової економіки в цілому. Воно забезпечує необхідне функціонування країни на світовому ринку.

71 відсоток земної кулі покривають океани, моря, річки, і озера за якими перевозиться найбільш максимальну кількість товару усього світу. Дуже важливою в економічному плані будь-якої країни є здатність і доступ її до перевезень вантажу завдяки морському транспорту. Цей фактор є дуже впливовим на економічний стан країни.

Міжнародні перевезення контейнерів морським транспортом

Міжнародні контейнерні перевезення саме морським транспортом мають ряд своїх переваг над іншими способами доставки міжнародних вантажів, що робить морський вид транспортування вантажу найбільш привабливим в економічному плані серед комерційних компаній і приватних осіб саме своєю безпекою і невисокою вартістю. Одним з основних факторів при виборі вантажоперевезення по морю є, як уже було сказано, їх дешева вартість доставки.

При наявності такої величезної кількості води на планеті морські міжнародні перевезення стає практично безмежними. Великі партії вантажу на далекі відстані і можливість перевозити великогабаритні вантажі дає саме можливість перевезення морськими судами. По прибуттю контейнеровоза в порт контейнер з вантажем знімається з кріплень автомобіля і чіпляється за кран, за тим перевантажується в вантажне судно, де закріплюється. Як правило, контейнери розміщують на палубі судна-контейнеровоза, до лав один на одінобразовивая з них блоки.

Контейнери розташовуються таким чином, що б до них був організований доступ для персоналу, який займається кріпленням і так само для надання можливості інспектування знаходяться на судні контейнерів. Контейнера кріпляться за допомогою твістлоков. Твістлок це спеціальне стандартне конусообразное кріплення для контейнерів при організації автомобільних або морських грузоперевозок.Оні встановлюються в кожному кутку контейнера для забезпечення безпеки і запобігання зсуву контейнера.

Контейнерні перевезення - даємо гарантію збереження вантажу

Всі перераховані вище фактори ми тримаємо під контролем під час процесу контейнерних вантажоперевезень. Уважно відстежуємо процес доставки. Ми впевнено гарантуємо збереження вашої продукції, надаючи цей вид перевезення.

У будь-який момент Ви можете отримати інформацію про те, де саме знаходиться товар на першу ж вашому запиту. Ми тримаємо контакт з нашими клієнтами протягом усього часу вантажоперевезення. Гарантуємо збереження вантажів і доставку їх в строк.

Стабільні зв'язки, налагоджені роками в процесі роботи, дають нам можливість надавати хороші ціни і якісний сервіс. Ми плануємо маршрут, створюючи при його формуванні цілісного схему, що включає оптимальні ціни, раціональне використання часу, безпеку і збереження ваших товаром під час всього процесу контейнерних вантажоперевезень.

Інтермодальні контейнерні перевезення

У нас ви можете замовити інтермодальні контейнерні перевезення. Це означає що, орендувавши контейнер, ви ставите в нього весь свій вантаж (який може бути різноплановим) і він буде перевезений в пункт призначення комбінованим способом. Інтермодальні контейнерні вантажоперевезення здійснюються різними видами і типами транспорту: автомобілями по дорогах, кораблями по морю і поїздами залізницею.

Вищим пілотажем і вершиною майстерності логіста буде синхронізація складових процесу перевезення вантажів. Відповідальність і професійні якості наших співробітників відшліфовані роками і досвідом успішної роботи в області доставки вантажів «від дверей до дверей».

Морсік контейнерні перевезення і їх переваги

Контейнерні вантажоперевезення завоювали велику популярність, як в нашій країні, так і за її межами. Це найбільш сучасний і надійний спосіб доставки різної продукції в усьому світі. До того ж, він ще і найекономічніший і практичний. Кожен з видів перевезення вантажів має індивідуальні особливості. Так, перевагою контейнерних перевезень з Києва є те, що всі контейнери мають стандартними розмірами. Завдяки цьому, вони можуть перевозитися абсолютно будь-яким транспортом, включаючи автомобільний, залізничний, морський і повітряний. Для виготовлення контейнерів використовують високоміцний метал. За рахунок цього забезпечується підвищена безпека вантажу при транспортуванні. До того ж, при мультимодальной перевезення, контейнер можна без особливих зусиль перемістити з одного транспортного засобу на інший. Адже, як правило, все обладнання, яке призначене для вантажно-розвантажувальних робіт, адаптоване під стандартні розміри контейнерів. Іншими словами, це економія одного з найважливіших ресурсів людства - часу. Контейнерні перевезення в Україні здійснює компанія «Європейські транспортні системи». Ми маємо великий досвід в сфері даних послуг і пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці.