Ми перевезли в Росію негабаритну техніку

Компанія «Європейські Транспортні Системи» перевезла велику техніку в Росію. У листопаді цього року транспортна компанія «Європейські Транспортні Системи» здійснила перевезення великого вентиляційного обладнання на територію Росії. Замовник за надання обладнання став один з найбільших заводів по виробництву вентиляційного обладнання в Україні. Для поставки даного вантажу в Росію запчастини звозилися з багатьох точок Європи, провідними постачальниками комплектуючих запчастин для обладнання стали такі європейські країни як Італія, Німеччина, Польща. Після комплектації і готовність вантажу він був поміщений в тентові фури «МЕГА», висота яких становила більше трьох метрів, а кубатура 120м3. Загальна вага вантажу становив понад 40 тонн. Вантаж був доставлений терміном на п'ять днів. Генеральний директор компанії «Європейські Транспортні Системи» Олександр Міняйло зазначив, що успішно виконана робота вдалося завдяки чіткій координації всіх співробітників.

«Нам вдалося уникнути скрутних ситуацій і простоїв, ніж ми виправдали надії і очікування клієнта, а так само зійшлися в ідеальних для нього фінансових умовах».

Хочемо звернути увагу, що компанія «Європейські Транспортні Системи» має великий досвід у виконанні такого роду великогабаритних перевезень і буде рада новим клієнтам допомоги та організації будь-яких транспортних питаннях.