Негабаритная перевезення торгового кіоску

Ще один новий клієнт надійшов до нас, у цей непростий для країни місяць, з незвичайним запитом про перевезення кіоску. Цей клієнт прийшов до нас як раз після того, як ми перевезли яхту з Німеччини. Думаю, всі ми однозначно помітили тенденцію збільшення відкриття приватних кіосків в основному на зупинках, зараз, здається, жодної зупинки не існує, щоб поруч не стояло кіоску з продажу жувальних гумок, сигарет, напоїв і всього, чого тільки душа забажає. Так само вже подібні кіоски почали з'являтися і навіть у дворах між будинками. З кожним роком подібне явище зустрічається всі частіше і частіше.

Торговий кіоск - це довгий негабаритний вантаж

05І ось один з наших клієнтів і вирішив спробувати себе в цій сфері бізнесу і звернувся з проханням допомогти перевезти цей вантаж, який прибув для нього в Київ. Вантаж було важливо доставити в дуже стислі терміни, оскільки все обладнання та товар вже було закуплено і чекало на складах, так що чекати було ніколи, а тим більше грудень, передсвятковий місяць і місяць новорічного настрою. Природно, що активність продажів маленького магазинчика зросте і досягне мало не пікової позначки саме в січневі святкові дні, а для цього потрібно вчасно доставити сам кіоск, підвезти на нього обладнання, встановити його і розмістити весь товар, щоб він був готовий до реалізації і кицьок міг повністю функціонувати. У підсумку відкладати було нікуди і менеджери компанії Європейські транспортні системи почали роботу по підбору транспорту. За габаритами цей кіоск становив 5.4 метра в довжину, 3.2 метра в ширину і 2.4 метра у висоту, тобто - вже вважався вантажем нестандартного розміру.

Підбір оптимального транспорту для перевезення негабаритної

Оптимальним транспортом для перевезення цього вантажу стала платформа, на яку краном-маніпулятором можна було з легкістю його підчепити і встановити на транспортний засіб. Контракт з клієнтом був підписаний і ми почали свою роботу, подали транспорт під завантаження, де був встановлений і закріплений даний вантаж і відправився в шлях. Вага вантажу був не великий, десь близько півтори тонни. Але саме за своїх габаритів йому знадобився негабаритний транспорт. Порівняно з тим, що відбувалося в столиці на початку грудня, ближче до середини все трохи стабілізувався, і транспорт зміг їхати по своєму шляху без перешкод і зупинок. І це зіграло на руку, як і нам, як відповідальній і пунктуальною фірмі у своїй роботі, так і клієнту, якому вантаж був необхідний в найближчі терміни. У результаті вантаж було доставлено максимально швидко, маршрут був, звичайно, на невелику відстань всього триста п'ятдесят кілометрів, але навіть для такого короткого для перевезень шляху і, враховуючи специфічний вид транспорту, що вантаж був доставлений в максимально стислі терміни. Новий власник невеликого магазинчика на теренах Полтави залишився дуже задоволений роботою, як менеджерів компанії європейські транспортні системи, так і відповідальністю і обережністю водія. Ми бажаємо нашому партнеру успішного процвітання бізнесу і якщо раптом він захоче розширювати його і замовить ще устаткування, він знає, до кого звернутися.