Негабаритні перевезення по Україні під час Революції

Революція в Україні дуже сильно вплинула на рівень і кількість вантажних перевезень в країні. А так само вона всіх добряче налякала. Давайте розглянемо, що ж саме: По-перше, як стверджують економічні видання, Євромайдан в Україні обрушив національну валюту. Викликано це тим, що по закінченню трьох тижнів перебування мітингувальників на Майдані незалежності проти нині керуючої влади, тягне за собою нестабільність влади, а це, в свою чергу, спричиняє нестабільність фінансів. Українці всіма шляхами намагаються забрати свої кровно зароблені гроші у банків країни, а ті, у свою чергу заморожують рахунки, пропонують почекати появи наявності валюти у банку, що провокує великий попит на валюту і зростання курсу обміни валют. Враховуючи це, деякі банки взагалі припинили торгувати валютою.

Вплив сиуації в Україні на бізнес і перевезення

За грудень нинішнього року українська валюта впала на двадцять відсотків. Зараз всі ми прекрасно бачимо, що курс долара підскочив, і покупка одного долара становить вже вісім гривень тридцять одну копійку. Менше гривня варто було тільки у часи світової економічної кризи у 2009 році. По-друге, переглядаючи відео зйомки з вулиць Києва на Ютубі, бачачи все, що відбувається на Київських вулицях по телевізору і взагалі користуючись будь-якими засобами масової інформації люди, побоювалися робити які-небудь дії щодо ведення свого бізнесу. Звичайно навіть найсміливіші і вірні клієнти нашої компанії, які навіть в такі важкі для країни часи, не забували про своїх співробітників і були вірні й віддані своїй роботі, і у яких горіли терміни доставки, були піддані великим ризикам перевозячи такий специфічний вантаж.

Негабаритні перевезення по Україні в умовах кризи

Навіть в звичайний час перевезення будь-якого негабаритного вантажу потребує ретельної підготовки і це дуже відповідальний процес, а в період такої ситуації в країні ризики подвоюються, якщо не потроюються. Негабаритний транспорт взагалі завжди в дефіциті, а враховуючи те, що грудень місяць, завжди затребуваний до транспорту, в нашу компанію надходить безліч дзвінків з пропозиціями осотрудничестве. Ми перебираємо безліч заявок, намагаючись дати позитивну відповідь кожному клієнту. І не менш затребуваним так само стає негабаритний транспорт. Враховуючи дефіцит в транспорті і революціонерів, які з дня у день вражають служби масової інформації своїми тими чи іншими витівками, а ті захоплено знімають сюжети для вечірніх телевещаний, наші менеджери і водії виявляються в непростій ситуації при підборах маршрутів та оптимізації вирішення транспортного питання. Адже кожен день і навіть годину ми чуємо, як десь мітингувальники перекривають дороги, протестують, дорожньо-патрульні служби у відповідь перекривають шляхи проїзду тим же мітингувальників. І в такий непростий для нас ситуації ми змушені підбирати і організовувати найбільш безпечні маршрути по всьому шляху слідування. Компанія Європейські транспортні системи до кожного клієнта підходить з особливою відповідальністю і максимальною зацікавленістю в оптимальному вирішенні питання, адже це впливає на наше із вами подальшу співпрацю.