ТОВ "Європейські Транспортні Системи" святкує 5 років.

15 листопада компанія Європейські Транспортні Системи відсвяткувала своє п'ятирічні перебування на ринку логістики. Компанія продовжує свою успішну діяльність на ринку, розширюючи свій спектр дії і збільшуючи кількість досвідчених і кваліфікованих співробітників по всіх штатах фірми. Однією з ключових складових успішності компанії «Європейські Транспортні Системи» це, звичайно ж, командна робота. Успішно підібрані  менеджери і високий рівень компетентності в будь-якому питанні щодо логістичної роботи. У компанії великі плани на подальше майбутнє. Як заявив генеральний директор компанії ЕТС Олександр Міняйло:

«Ми готові до нових рішучим і сміливим ідеям. Звичайно, нові ідеї тягнуть за собою певні ризики, але наша компанія не боїться ніяких труднощів і буде робити всіляке для здійснення рішення нових і складних логістичних завдань».

Одна з найбільш важливих завдань логістів компанії «Європейські Транспортні Системи» це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Успішне та оперативне вирішення будь-яких завдань.