Оптимальна доставка вантажів контейнерами

Раніше вибирати було легше. Напевно пов'язано це з тим, що було не так багато варіантів і всі слідували за вже знайомим або випробуваним ким-то маршрутом. Хоча контейнерних перевезень це не стосується, адже вантажоперевезення таким способом виробляли вже досить давно і вони практично відразу увійшли в побут і стали улюбленим і найбільш раціональним варіантом для транспортування багатьох видів вантажів. Зараз же компанії вантажоперевізники пропонують безліч варіантів за транспортуванням як автотранспортом, так і водними, залізничними так і авіа шляхами. Хоч варіантів багато, але багато хто все ж віддають перевагу саме автоперевезень та вибирають для переміщення власної продукції або інших вантажів, контейнерні перевезення. При транспортуванні важливо враховувати як відстань між пунктами відправлення і доставки вантажу, так і вага, габарити, наявність інших чинників, а так само соковитість доставки. Є типи вантажів, які рекомендують надсилати виключно контейнерами, адже це один з найбезпечніших видів перевезень. Контейнерні перевезення вантажів використовують як для перевезень по нашій країні, так і в якості міжнародних вантажоперевезень. Що таке контейнерні перевезення вантажів і чим вони відрізняються від інших варіантів транспортування? Все дуже просто. Для даного виду перевезень використовують спеціальні модульні контейнери.

Стандарти модульних контейнерів

Їх розміри та інші чинники мають свої стандарти. Саме завдяки стандартизації вони легко поміщаються в кузові будь-якого призначеного для цього транспорту, завдяки чому контейнери можна легко переміщати і встановлювати заново з однієї машини в іншу або без проблем встановлювати навіть на залізничний або авіа транспорт. Завдяки наявним за стандартом кріпленням, контейнери можна вантажити механічним способом.

Типи контейнерних перевезень

За типом контейнерні перевезення вантажів ділять на три категорії:
  • Морські;
  • Повітряні;
  • Наземні.
Морські контейнерні перевезення відбуваються морськими шляхами з розміщенням контейнерів у трюмах або на палубах морського або річкового транспорту. Повітряні перевезення відбуваються за допомогою розміщення контейнерів на бортах літаків або вертольотів. Неземні вантажоперевезення здійснюються або автомобільним транспортом або залізничними шляхами. Особливістю перевезення контейнерних вантажів є його висока безпека і збереження перевезеної продукції, товару або речей. Після повного упаковування вантажу пломбування відбувається виключно у присутності власника чи його представника. Так само і при доставці — контейнер не розкривається без присутності одержувача або його офіційного представника, так що ви можете бути впевнені в тому, що контейнерні перевезення вантажів один з найбезпечніших видів перевезень, при якому дотримуються всі вимоги і продукція доставляється швидко і без пошкоджень.